V jednoduchosti je krása.

25. february 2011 at 21:41 | Adelle |  diary
Ano, v nadpise narážím na ony "vylepšené" možnosti blogu.cz, které většinu uživatelů stejně nepotěší, ale jenom zmatou. Podle mě spousta těch vymožeností je zbytečná, protože zaběhaný přispěvatel se v nich stejně nevyzná. Pravděpodobně s tím ale nic neuděláme. Mimochodem ani mi nejde vložit obrázek. Pojďmě radší dál.

Ani jsem se nestačila ohlédnout a máme tady konec týdne. Pak už jen 5 dnů a budou prázdniny. Ochich já se tak těším, až bych brečela. Doslova. Poslední dobou mám nějaké depresivní nálady. Pravděpodobně k tomu přispívá ta věčná (a občasně se jevící jako nekonečná) zima, která si opět zahrává s mým zdravím. Pak do toho přijde nepovedený test z angličtiny, dojemný díl Glee a já pak slzím i při pohledu na jogurt.

Nevím, jestli z vás někdo sleduje Dobré ráno s ČT, ale dneska kolem 7 tam vystupovali profesoři z našeho gymplu. Petr Šimíček a Jiří Sovadina. Ten první nás měl 2 roky na dějepis a ten druhý s námi už druhým rokem válčí jak v zeměpise tak i v dějepisem. A nemusím snad ani dodávat, že to jsou takoví nadšenci a že jejich hodiny miluju, že? :-) To jen tak pro zpestření, nechci se chlubit. ;-)

Dneska jsem si ve slevách v Takku koupila dvoje nové jeansy. Mám radost, protože jsem už nějaké nutně potřebovala. Ty staré se už rozpadají. :-) Pak jsem taky byla v Oriflamu a jedna asistentka mě tam seřvala jak malé děcko. Měla jsem sto chutí ji taky něco říct, ale nakonec mi to nedalo. V těhle věcech jsem stydlín a mám příliš dobré vychování. ;-)

Příští týden máme ve škole trošku pohov, jelikož nás navštíví vysokoškoláci z celého světa a budou nás v angličtině a francouzštině seznamovat se způsobem života v jejich rodných zemích. Mimo jiné přijede třeba student/ka z Číny, Chile, Španělska, Ruska, Indie, Egypta apod. Docela se těším, mohlo by to být poměrně zajímavé, vzhledem k tomu, jak je naše škola jinak naprosto nezajímavá a ničím nevyjímečná.

Začátkem týdne mi konečně přišel stan. Takže cesta do Karlových Varů je více méně oficiální. Jak já se těším! Bude to žůžo. Doufám, že se nic nestane a všechno bude jak má. Už jsem se zmiňovala, že se strašně těším na léto? A své obavy ze třetího ročníku na gymplu jsem už také vyslovila? A strach z volby vysoké školy už se také stačil projevit? Nic jiného se totiž u nás ve třídě snad ani neřeší. Ale víte proč? Protože to je poprvé za celých 6 let, co mé spolužáky něco vystřašilo a zahnalo do úzkých. A společně s nima i mě.
Myslím, že už radši půjdu. Adelle
 


Poll

Jaké je vaše nejoblíbenější roční období?

Jaro
Léto
Podzim
Zima

Comments

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 26. february 2011 at 0:53 | React

Obrázek mi taky blbnul. Musela jsem to vkládací okno zavřít, znovu otevřít galerii a teprve pak se mi chtěný obrázek vložil. Jinak s novou verzí taky nejsem moc spokojená. Ani vzhledově se mi nelíbí :-(
Koukám, že ty prázdniny už opravdu potřebuješ. Odreagovat se, užít si je. Kam se chystáš, chystáš-li se někam? :-)
Dobré ráno s ČT nesleduji, takže jsem tvé pány profesory nepoznala ani takhle krátce :-D :-)
A cos tam provedla, že tě tak seřvala? A ano, ty všudypřítomné slevy jsou velice lákavé. Šaty bych nějaké potřebovala, ale myslím, že s nimi budu mít ještě smůlu, jak jsem tak zatím koukala :-D
Ta školní akce s vysokoškoláky z celého světa zní velice lákavě a taky bych se na ni těšila. Bude to určitě zajímavé! :-)
Podělíš se pak s námi o své zážitky z KV? :-D :-) A nestrachuj se, nepodléhej davové panice :-D :-)

2 Nine (Dh) Nine (Dh) | Web | 26. february 2011 at 11:03 | React

Myslela jsem, že třeba na nějaké hory budeš razit, jako většina vždycky takhle zmizí ve svazích :-D :-)
Nene, měl by to být remake téhle Vrány: http://www.csfd.cz/film/16745-vrana/ :-) Taky film se zajímavým a smutným osudem. Hlavní herec při natáčení zemřel - zastřelen velice nešťastnou náhodou.
Nechápu, že někdy dospělí nutí děti dívat se na takové filmy... :-( :-)

3 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 26. february 2011 at 17:46 | React

Jé, mě taky na zimu neužije. A vůbec nikoho z rodiny :-) Už aby to jaro a teplejší počasí fakt dorazilo. Tak aspoň že to sluníčko svítí :-D :-)

4 valleria valleria | Web | 27. february 2011 at 15:50 | React

K tomu blogu, já si teda zatím nevšimla ničeho tak převratně jiného, tak možná proto mi to nevadí, mě všechno jede, jak má, takže vůbec netuším xD
Pohled na jogurt :D tos mě pobavila.
Já bych teď pro změnu chtěla ještě nějaké černé kalhoty, ale nikdy nemůžu najít podle mých představ xD asi jsem moc náročná.
Páni to zní zajímavě, to ti závidím, to bych taky chtěla.

5 valleria valleria | Web | 27. february 2011 at 15:50 | React

K té fotce ještě, ano maminka, teda moje, ne Lilušky :D

6 Kelly Kelly | Web | 27. february 2011 at 20:39 | React

Změn na blogu jsem si zatím nevšimla, nějak jsem na něm nebyla XD
Prázdniny si užij :-)
Taky mi připadá, že mám pořád nějakou posmutnělou a depresivní náladu, nejen kvůli zimě. Akorát každou neděli a pátek se culím dvě hodiny v kuse + ještě na jitsu, ale to má jiný důvod ;)
Taky bych potřebovala nové jeansy, ale pořád si nemůžu vybrat. Hrozně mě štve, že ty staré se mi roztrhly, prostě jsem si dřepla k terči a škub :(
Taky bych chtěla, aby u nás na škole proběhlo něco takového, ale to se nikdy vzhledem k našemu zaměření nestane :(
Karlovy Vary ti určitě vyjdou, pak musíš napsat zprávu :-)

7 Markéta Markéta | Web | 1. march 2011 at 12:04 | React

Co se změn na blogu týče, tak s něčím jsem spokojená a s něčím ne, ale v podstatě bych se bez všech těchto vymožeností s přehledem obešla.
Taky bych už nejradši vyrazila na nákupy a pořídila si nějaké oblečení na jaro, musím to naplánovat ;-)
Ty návštěvy studentů musí být určitě zajímavá zkušenost, to by u nás ve škole nikdy nezorganizovali... x(
Na léto se taky těším a už mám pomalu nějaké plány ;-) Ale teď se hlavně těším na jaro nebo hlavně na nějaké to oteplení ;-)
S tou vysokou ti to věřím, sama nad tím už přemýšlím a vychází mi jediná přijatelná možnost a jestli to nevyjde, tak nevím, co se mnou bude...

8 Piperka Piperka | Web | 5. march 2011 at 16:27 | React

Tak jak je mým špatným (nebo dobrým?) zvykem, okomentuju každý odstavec tohohle textu:-D Začnu tím posledním... U nás furt někdo řeší, na jakou vejšku půjde... a já trochu panikařím, protože nemám tušení!:-D Pořád se mě na to někdo ptá a já odpovídám: Nevím! Víc než z třetího ročníku mám strach z toho, ve kterym jsem teď, protože mě čeká dost věcí, na kterejch docela závisí některý věci, třeba klauzura z výtvarky. Vybrala jsem si téma a už ho nemůžu změnit, no zjišťuji, že jsem trochu v kopru:D Na léto se těší snad každej. Stan? Vary? Jedeš na filmovej festival? Jestli jo, tak paráda, já jedu taky:-) za kamarádkou a zároveň na fesťák, tak jestli se něco nepodělá, tak to bude paráda:-)

Ti vysokoškoláci z různejch zemí světa, to muselo bejt skvělý. Musíš sem o tom napsat. To u nás teda s ničim takovym počítat nemůžem.:D ale musí to bejt hrozně zajímavý.

Proč na tebe řvala ženská v Oriflamu prosim tě? Já bych jí teda asi něco řekla, já moc mlčet neumim, když se děje nějaký bezpráví:D No na dobré ráno s ČT se nekoukám, tak jsem je neviděla, ale je dobrý, že máte dobrý učitele ;) Já mám poslední dobou taky dost depresivní nálady... dojemnej díl Glee by mě teď nejspíš asi zabil, i když těžko říct:-D mě stačil film, Je třeba zabít Sekala... konec jsem parádně probulela:-(:-D

A dostávám se k prvnímu odstavci:D Nové změny blogu? Já nevím, já si toho nějak ani nevšímám... vlastně... s tim žádnej problém nemám... ty některý věci sice nepoužívam, ale že bych jim nerozuměla, to se taky říct nedá... A obrázky mi kupodivu vkládat jdou... všichni pořád říkají, jak jim nejdou vkládat, ale mně to normálně funguje, tak nevím:-D

Chtělo by to, aby se oteplilo... a nebo aspoň napadl sníh... tuhle suchou zimu já nesnášim. Užij si prázdniny;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.