Don't Rain On My Parade, Glee version

25. march 2011 at 23:03 | Adelle |  songs
A pokud zrovna nečučím na TVD, tak poslouchám Glee a skládám jeřáby. Netajím se tím, že Leu Michele obdivuju. Podle mého názoru je to brilantí zpěvačka, která své schopnosti dokazuje v seriálu, ale převážně živě na tour či jinde. Její hlasový rozsah pravděpodobně nezná mezí a když zpívá, je z ní danou písničku cítit. Je-li to radost, chce se vám skákat do výšky. Zpívá-li o bolesti a nešťastné lásce, cítíte se jako po dramatickém rozchodu. A pokud zpívá o naději, vidíte světlo i v té nejhorší noční můře. Její síla je obdivuhodná a mi dokáže její zpět kdykoliv zlepšit den. A proto si její písničky pouštím stále dokola. A proto už zám všechny texty. A proto vám tady přináším jednu z nejúžasnějších písní, kde se naplno projevují její neuvěřitelné až nadpozemské schopnosti.

A když jsem mluvila o té dokonalosti i při zpívání živě, musím vám ukázat provedení stejné písničky na Tony Awards. Na úvod tam je Matthew Morrison a od 3:30 začíná už Lea. Tak poslouchejte a valte oči. :-)
A jen tak stranou, ten mladík, kterému si sedne na klín, se jmenuje Jon Groff a je to Lein nejlepší přítel, kterého zná z broadwayské muzikálové show Procitnutí jara. :-)
 


Poll

Navštívili jste už někdy Paříž?

Ano
Ne

Comments

1 Kelly Kelly | Web | 26. march 2011 at 13:18 | React

Už jsem říkala, že tuhle písničku od Ley zbožňuji, mrazí mě, když zpívá, je neskutečné, jaký má hlasový rozsah, co vše dokáže zazpívat. Doufám, že Lea vydá sólové album.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.