Just because I talk a lot doesn't mean I always know what I'm talking about.

25. march 2011 at 22:46 | Adelle |  diary
A já si bohužel nemůžu pomoct. Oficiálně se omlouvám všem, kteří jsou ještě normální a nepoznamenaní. Ale jelikož dlouhou pauzu mezi novým dílem hodlám vyplňovat koukáním na staré, budou mé záchvaty častější. A upozorňuju převážně Kelly - dále už spoilery!

Popravdě si vůbec nejsem jistá, do kterého teamu patřím. Hold evidentně musím být pokaždé vyjímka. Miluju scény s Elenou a Stefanem. Dle mého názoru jsou dokonalý pár a nechci, aby jim to něco zkazilo. Ale na druhou stranu na tom Damonově strachování, hlídání, popichování a lásce v očích je (aspoň pro mě) něco romantického. Nehledě na to, že se zdá mnohem zábavnější než Stefan. A bože ty jejich těla! Až mi z toho přecházejí oči. :D ;-) Takže jsem střídavě team Stelena a Delena. Většinu času mě ale hledejte v té druhé partě.

A také musím odhalit radost nad vyvíjejícím se vztahem mezi samotnými bratry Salvatorovy. Jsem spokojená s tím, že si konečně uvědomují, že se vlastně mají rádi a že jim není jedno, co se s tím druhým děje. (Ano myslím tu Damonovu záchranou akci pro mučeného Stefana a Stefanovu odhodlanost vstoupit kvůli bratrovi i do ohně) A nemalé uspokojení mi také přináší stoupající nenávist vůči Katherine u obou bratrů. (Ano mluvím o scéně - Katherine, there are six other bedrooms in this house... Go find out.)

S čím ale nejsem spokojena je spíše nevyvíjející se vztah mezi Mattem a Caroline. Když zazpívala tu písničku a on přiběhl na pódium, to bylo ták úžasné! Nicméně si opravdu myslím, že mu neměla říkat, že je upír. Nebo spíše o příliš přehnaně reagoval. Ale zase kdyby mi teď ve světě zaplaveném upírskými příběhy, filmy a seriály řekl člověk, kterého miluji, že je upír, nevím, jak bych jednala. Pravděpodobně bych se začala strašně smát a pak po nějakém důkaze bych se šla oběsit.

A do háje může mi někdo říct, co to ta Isabelle dělá? Jen tak přijde k Eleně domů a Jennu dostane akorát tak do blázince. A navíc ji poštvává proti Rickovi, což nechci v žádném případě. Oni jsou spolu ták sladcí. Doufám, že to Jenně už všechno vysvětlí a s Rickem se dají zase dohromady. Because that´s exactely what I need. Tedy abych byla přesná - to co teď potřebuju nejvíc, je nová epizoda. Takže prosím, už je 7.dubna? Ne? Tak mě pak vzbuďte, budu ve své bublině.
 


Poll

Jaké je vaše nejoblíbenější roční období?

Jaro
Léto
Podzim
Zima

Comments

1 Kelly Kelly | Web | 26. march 2011 at 13:17 | React

Díky za upozornění :-) Přečetla jsem jenom první dva odstavce, protože v nich není nic "nebezpečného" :D Úplně s tebou souhlasím, Elena & Stefan tvoří perfektní pár, ale na Damonovi taky něco je, mám ráda, jak se chová k Eleně. A přesně, ty těla... ach bože :D

2 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 26. march 2011 at 23:44 | React

Tak na to mohu reagovat jen přidáním se k rozmrzelosti, že i moje oblíbené seriály mají teď dlouhou pauzu :-D :-/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.