The Vampire Diaries

19. march 2011 at 10:54 | Adelle |  movies, serials
Po zkušenostech s Twilight jsem se snažila tomuto seriálu vyhnout obrovským obloukem. Někde v podvědomí jsem si totiž byla jistá, že se mi to bude líbit. A taky jsem měla pravdu. Protože mi stačila jedna epizoda a nehorázně jsem se do tohoto seriálu zamilovala.
Ze začátku jsem se nemohla ubránit pocitu, že to je strašně moc podobně Twilight. Pak ale vždycky přišla nějaká akce, scéna, podled, který mě ujistil, že je to originál. Popravdě je to i lepš než Twilight. Je tam více akce, je to také strašidelnější a musím uznat, že Paul Wesley je rozhodně větší kus než Robert Pattinson. A i když jsem člověk, který nemá rád záporné postavy a pak ani jejich představitele, nemůžu se ubránit pocitu, že sympatizuji i se špatným Damonem alias Ianem Somerhalderem.
Když jsem začala sledovat dění kolem The Vampire Diaries, zjistila jsem, že nyní byla poměrně dlouha pauza mezi epizodami. Doufám, že už nebude pokračovat, jelikož jsem za necelý týden zvláda celou první sérii a 3 epizody z druhé, takže nebude trvat dlouho, a já budu muset čekat minimálně týden na další epizodu. A po zkušenostech s dvou týdenní odmlkou u Glee si nejsem jistá, že bych to zvládla. :-)


Nový americký seriál vznikl na základě stejnojmenné knihy L. J. Smithe. Sledujeme v něm osud Eleny Gilbert, mladé hrdinky, která je předmětem vášní dvou upířích bratrů (Stefana - dobrého a Damona - zlého). V městečku Mystic Falls ve Virginii se začínají množit útoky na obyvatele. Všichni si myslí, že za nimi stojí právě Stefan. Ale může za ně démonický bratr Damon. Ten se rozhodl, že Elenu získá pro sebe jako pomstu za staré rodinné křivdy. A tak boj mezi bratry o srdce dívky a celé město může začít. (Pak se tam ale stane hromada dalších věcí)
csfd.cz
 


Poll

Sledovali jste seriál Gilmorova děvčata?

Ano
Ne

Comments

1 Markéta Markéta | Web | 20. march 2011 at 18:19 | React

Jak tak o tom pořád básníš na Twitteru, už mě napadlo to taky zkusit, ale zatím mám seriálů na dívání do tak do konce roku, takže možná později ;-) Ale uvažuju, že si zatím seženu knížky.

2 Piperka Piperka | Web | 20. march 2011 at 21:03 | React

TVD je lepší než Twilight... potupně to musím přiznat i já :D je to smutné, když mám blog o Twilight, ale je to tak... založila bych si o TVD, ale už nemám vůli dělat všechny ty životopisy a podobný kraviny, jak dřív...:D Miluju ten seriál... a upřímně, obzvlášť v knize jsou některé věci celkem podobné, jako u Twilight, jsem slyšela, nečetla jsem TVD knihu... pak se to rozjíždí, ale obzvlášť Stefan a Edward... podobnost je... v tomhle mě to teda dost zamrzelo, když si vezmu, že LJ Smith to napsala dřív jak Steph... tak... ale třeba je to fakt jen náhoda no...:-( Ale jinak ten seriál naprosto žeru... dotáhla mě k tomu kamarádka a já zas jednu další:D a jsem za to vděčná...:)
Já sem se teda od Teamu Stefan dostala k Teamu Damon ani nevím jak, přestože mě občas něčim fakt dokáže nakrknout... no, uvidíme, jak to bude dál:D nemůžu se dočkat dalšího dílu, zas odmlka, to mě štve...:-( :D

Ten popis z csfd.cz mě trochu rozesmál...:D ani nevim proč:D "může za ně démonický bratr Damon. Ten se rozhodl, že Elenu získá pro sebe jako pomstu za staré rodinné křivdy" - obzvlášť tahle pasáž...:D řekla bych, že moc dílů asi autor neviděl...

3 valleria valleria | Web | 25. march 2011 at 19:00 | React

Na Twilight jsem nikdy nebyla, vlastně na upíry obecně, jediné místo v mém srdci má Angel... a Spike byl v pohodě, ale jinak tyhle postavy nejsou nic pro mě, ovšem na twitteru mám tři osoby (a ty víš které, jsi jedna z nich xD) co o tom furt básní, takže bych tomu někda dala šanci, ale zatím je to v budoucnu, až dokoukám to současné :)

4 tvd-upiri-deniky tvd-upiri-deniky | 24. june 2011 at 10:40 | React

taky myslim, že jsou lepší upíří deníky než Twilight, právě kvůli tý akci, co tam je, že to neni takovej canc :-) no s těma pauzama to jiný nebude, teď to čekání do září je ještě horší, než to týdenní :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.