Candice Accola

3. april 2011 at 17:15 | Adelle |  people
Už tady dlouho nebyl plnohodnotný článek, který jsem měla v úmyslu psát pravidelně. Ale ono je o dost snažší napsat něco málo o sobě nebo přidat video s pěknou písničkou než psát článek o historické události nebo zajímavém místě. A co si budeme nalhávat, většinou stejně tyto plnohodnotné články čtenáři neocení natolik, aby si člověk řekl, že práce tomu věnovaná má smysl. Ale jelikož mí čtenáři jsou ti nejlepší čtenáři, jaké si takový drobný pisatel jako já může přát, rozhodla jsem se takový plnohodnotnější článek dát zase dohromady. Ale jelikož se své závislosti nehodlám jen tak zbavit, bude se přece jenom jednat o tématiku The Vampire Diaries. Tímto způsobech bých vám totiž ráda představila talentovanou, krásnou a milou Candice Accolu, představitelku Caroline Forbes v The Vampire Diaries.

Candice se nejvíce proslavila již zmíněnou rolí Caroline Forbes v seriálu The Vampire Diaries. Před touto show ale účinkovala v jednom dílu seriálu How I met your mother či Supernatural. V roce 2007 si zahrála laborantku v oscarovém snímku Juno. Mimo svou velice slibně rozjetou hereckou kariéru je Candice také nadanou zpěvačkou. Když chodila na střední školu, jejího pevěckého nadání si všiml hledač talentů, a tak v 16 letech získala Candice smlouvu s nahrávací společností. Několikrát vystupovala jako doprovod na turné Miley Cyrus (To nejlepší z obou světů) a zahlédnout jste ji mohli také ve filmu Hannah Montana. V roce 2008 vydala své první sólové album s názvem It's Always the Innocent Ones, kde většinu písní napsala sama Candice po bolestivém rozchodu.
Její velmi dobrou kamarádkou je Nina Dobrev, kolegyně z TVD. Candice je původně hnědovláska, měří 173 cm a je obrovským fanouškem True Blood. Společně se svým kolegou Ianem Somerhalderem a mnoha dalšími podporuje projekt It Gets Better, který se zabývá zvýšeným počtem sebevraž u LGBT teenagerů. V roce 2010 se také osobně zapojila do charity Turn the Corner, který se zaměřuje na lymskou nemoc, po setkání se s kamarádkou z dětství, která touto chorobou trpí. Candice tak strávila spoustu svého volného času učením ostatních o symptomech, léčbě a problémech spojených s touto nemocí.
Candice je podle mě osobnost hodna obdivu nejen za svou charitativní činnost, ale také za skvělé účinkování v seriálu a její životní filozofii.
 


Comments

1 Bliss Bliss | Web | 5. april 2011 at 15:20 | React

Candice je skvělá..:).. mám jí strašně mopc ráda..:).. mimo to máme společnou zálibu v True blood..:)

2 valleria valleria | Web | 15. april 2011 at 17:33 | React

Hned jsem poznala, že je hrála v SPN, ale naprosto si nevybavím koho xD

3 Kelly Kelly | Web | 17. april 2011 at 10:16 | React

Chtěla jsem komentovat už dřív, ale nějak nestíhám :(
Candice se mi v TVD neskutečně líbí, je úžasná. Stáhla jsem si její album, zpívá pěkně, ale víc by mi k ní seděl styl písničky "Eternal Flame", kterou si střihla v TVD. To bylo boží. A jako blondýnka vypadá líp než zrzavá.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.