Pokud neděláte chyby, pravděpodobně spíte.

10. april 2011 at 11:27 | Adelle |  diary
Sheldon: Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and as it always has, rock crushes scissors. (I love him!)

Poslední dobou se mi zdá, že nedělám nic jiného jenom spím, učím se a odtrhávám růžky uplynulých dnů v diáři. Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy byla v kině a divadlo už ani nepoznám. Rodiče jsem za poslední týden viděla jen ve čtvrtek u večeře a fakt, že sestra ještě žije, znám jenom díky tomu, že pro ni stále chodí kamarádky, aby šla ven. Ve svém pokoji jsem okoukala každičký milimetr zdi, jelikož se zírání do blba stalo mou oblíbenou činností. Dostala jsem 4 z matiky a následně na to stejné učivo psala čtvrtletní práci. Češtinář mi strhl bod jen tak, jelikož se mu už přejídají moje plnobodové jedničky.

Asi nějak takhle bych posala svůj minulý týden. Děs a hrůza. Nad vodou mě drží to, že teď bude až do konce dubna pohoda. Teď ve čtvrtek a pátek jedu do Velkých Losin na přednášku o inkivizi na Moravě. Pondělí po Losinách jdeme se školou na soudní přelíčení a budeme se fotit. Ve středu se pak chystá školní akademie. No a pak jsou až do pondělka velikonoční prázdniny, které budu mít prodloužené i o úterý a středu, jelikož jsou přijímačky. Takhle by to šlo pořád, nemyslíte?

Den ode dne mám větší potřebu si založit blog o nějaké celebritě, ale pořád váhám mezi několika adepty. A pak taky nemám žádný čas a stejně by mi to nevydrželo dlouho, takže na konci dne tuto možnost zavrhnu. A ráno se probouzím se stejnou otázkou jako minulý den - založit či nezaložit.

Viděli jste novou epizodu The Vampire Diaries? To bylo něco. Opravdu si myslím, že teď se nedá už věřit nikomu. Secret weapon? Ale vždyť ona umře, když se o to pokusí. A Matt oklamal Caroline? No to snad ne. Sakra kam se podělo to - I love you Caroline? John mi začíná být sympatičtější než je zdrávo, ale zatím se chová dobře. Ale Alaric jako Klaus? WTF? (Normálně tyto vyrázy a zkratky nepoužívám, ale tady už opravdu nemám jiných slov.) Och Bože, do dalšího pátku asi nepřežiju.

Také jsem se dozvěděla úžasnou novinku. Jeden z dalších dílů Glee bude extra dlouhý. Bude mít celkem 90 minut a bude zaměřený na speciální Gaga čísla. A také se natáčí prom! Jsem neskutečně zvědavá s kým půjde Rachel na ples. Lea totiž na twitteru psala takové záhadné komentáře, ale mě navnadily ještě víc. Prosím už je 19.dubna?
 


Comments

1 Bliss Bliss | Web | 10. april 2011 at 11:58 | React

a mezi kterými celebritami váháš? :).. já mám také chutě založit si buď osobní blog a nebo ještě další fan  stránku, ale pochybuji že bych to sama stíhala..:D

2 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 11. april 2011 at 0:51 | React

Jééé, ti závidím, že už teď máš volno :-) Já se ještě tak před 15 minutami mořila se školou :-D :-!

[1]: Ano, kdo by to měl být, Adelle? :-)

No tak tím Glee jsi mě neskutečně potěšilaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Ať už je ten 19. dubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!! :-D I kdyby to ještě neměl být "ten" díl, ale zkrátka další díl :-D

3 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 13. april 2011 at 23:12 | React

Tak už jsem zkoukla první 3 díly The Vampire Diaries a další díly stahuji :-D

4 valleria valleria | Web | 15. april 2011 at 17:40 | React

Krásný design :)
Ten Sheldon na začátku :D :D žeru ho.
Jak podobné trávení "volného" času :D
Páni já už se prázdnin nemohu dočkat, posledních pár týdnů jsem čím dál tím unavenější a unavenější  :D
zakládání nového blogu... jo taky mě to čas od času chytne :D pak jsem ráda, že jsem to neudělala, že nad tím nemusím trávit čas.. pak mě zas mrzí, že už nedělám blog o Keiře a ani o Emily či Michaele... škoda no xD

5 Markéta Markéta | Web | 16. april 2011 at 15:23 | React

Poslední týdny byly opradu hrozné, samé testy, už jsem z toho byla naprosto unavená. Stihla jsem se zhoršit snad úplně ve všem, ale beztak mám pocit, že jsem nemohla udělat víc. Ale také už mám do konce dubna volnější režim. Ono po týdnech, kdy jsme psali za den i čtyři-pět testů mi dva testy v příštím týdnu přijdou tako pohoda. Alespoň něco mi to přineslo. My jdeme kvůli přijímačkám v úterý po Velikonocích do kina na film "Pouta". Radši bych měla jako ty volno, ale mohlo být i hůř ;-)
Já mám taky pořád nutkání si založit nějaký blog o celebritě nebo se na některý z nich vrátit, ale s časem je to těžké. A už několikrát jsem se sama přesvědčila, že mi to dlouho nevydrží a nakonec se spokojím pouzě se čtením zahraničních stránek a ne to celé ještě dávat na blog x)

6 Kelly Kelly | Web | 17. april 2011 at 10:14 | React

Taky jsem pořád unavená a štve mě, kolik toho musím dělat do školy. Holt maturita se blíží.
Určitě napiš, jak se ti ve Velkých Losinách líbilo :-) Já když jsem četla Kladivo na čarodějnice, byla jsem celkem šokovaná, věděla jsem, že u nás probíhaly čarodějnické procesy, ale že až takhle... (Bydlím v té oblasti)
TVD byly boží. Jako vždy. Ale jako ta dějová linie Matt s Sherifkou proti Caroline se mi vůbec nelíbí. Ani trochu.
Na Glee už se nehorázně těším, ta pauza je snad nekonečná.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.