Best of Lea Michele

28. may 2011 at 8:43 | Adelle |  lea michele
Víte, po posledních dílech Glee jsem si něco takového prostě nemohla odpustit. Už jsem se mnohokrát zmiňovala až už tady nebo na twitteru, že je Lea úžasná zpěvačka a že ji velmi obdivuju. Má také skvělou schopnost udělat z každé písničky pořádný kousek, který si vždycky zamiluju. I když to je písnička, která mě v originále nezaujala. A tak jsem se rozhodla vybrat podle mě ty nej písničky, které Lea nazpívala. :-)

Don´t rain on my parade
My man
Get it Right
Rolling in the Deep (with Jonathan Groff)
Jar od Hearts
The Only Exception
Journey Medley (with Cory Monteith and whole Glee cast)
Go Your Own Way
I Feel Pretty/Unpretty (with Dianna Agron)
Pretending (with Cory Monteith)
For Good (with Chris Colfer)
Firework

Chcete-li vidět i video, klikněte na youtube.
 


Comments

1 valleria valleria | Web | 28. may 2011 at 11:46 | React

Lea umí zpívat, velmi dobře. Co mi ale moc nesedí je, že její hlas je ještě takový "dětský", něco jako v HSM, což já většinou už moc nemusím, dřív mi to asi nevadilo, ale na tohle si budu muset asi zvyknout.
Moc se mi ovšem líbí ta Pretending, Kelly ji chválila, tak jsem si jí pustila a ta se mi vážně líbí, stejně tak GEt it Right, ale tahle mi taky ze začátku dobrá nepřišla... všechno chce čas :)
Kdo jen ve skutečnosti zpívá 4? Já ji určitě znám :D
The Only exception, mi v originálě přijde zajímavější, ale stejně mi tohle přišlo dobré. U té následující se mi, až se potom všichni přidají (: I feel pretty je také pěkné. Ta předtím.. není z toho prvního dílu?

2 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 29. may 2011 at 19:19 | React

Z Ley mi někdy naskakuje až husí kůže :-D A jak to dokáže prožívat :-) Ze začátku seriálu mi trochu vadilo, jak ji pořád prosazovali nebo i ona sama se prosazovala, ale zaslouží si to, zpívá fakt báječně. Na druhou stranu, druhá série už dala větší prostor i ostatním, takže goood :-) Těším se na 3. sérii :-))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.