I believe I can fly, I believe I can touch the sky.

27. may 2011 at 21:37 | Adelle |  diary
Myslíte, že můžete přehlednout rozdíl mezi datem publikování tohoto článku a toho minulého? Stydím se, ale co už nadělám. Jsem to hold já. Nějak jsem neměla na tento blog náladu, a když by byla nálada, tak zase není čas. Škola se zdárně chýli ke konci. Už jenom 3 týdny, kdy se budou dobývat dobré známky, budu šílet z počtu úkolů a budu trpět nespavostí. Potom ale všemu odzvoní a na více než 2 měsíce budeme mít klid. Já o to krásnější, že se podívám do Paříže a Anglie.

A jenom tento výlet mě stále drží nad vodou. Ve škole mám totiž teď opravdu honičku, chci-li mít aspoň tak dobré výsledky jako na pololetí. Celý víkend se musím učit češtinu, jelikož si musím opravit trojku z písemky. A náš profesor má takový skvělý cit na to, aby mě vždy vyvolal, když si s něčím nejsem jistá. Už teď se děsím, jaké špeky to na mě vytáhne. Nějakou droboučkou poznámku pod čarou, už to vidím. Pak zkoušení z chemie, fyziky, biologie a zeměpisu, který si ale stejně asi už neopravím. Who cares.

No, nebudu vás dále již otravovat svými nudnými poznámky ze školního života, který je teď také mým jediným. Pravidelný odstavec už mám za sebou. A by toho nebylo málo, tak ve středu sestra spadla z kola a naštípla si kousek prstu na pravé ruce, takže má sádro-dlahu. Je mi jí hrozně líto, jelikož ji na příští pátek vybrala učitelka na přírodovědnou soutěž, ale ona asi nebude moci soutěžit, pouze povzbuzovat. Ale snad, že se to změní. Ve středu jde na kontrolu, tak možná dostane jenom ortézu. Tak uvidíme. Malou satisfakcí by jí měla být zítřejší návštěva Ria v kině s rodiči. Ta uvidíme. :-)

Už je to opravu dlouho, co jsem psala. Mám tolik zážitků, že to ani není možné. V hokeji jsme tedy nedolétli na samý vrchol, přesto si ale myslím, že bronzová medaile a druhá porážka Ruska je dobrým zadostiučiněním. Minulý týden jsem také byla v divadle. Jednalo se o hru Pestré vrstvy a hrálo se to na Dole Hlubina u nás v Ostravě. Nekonečný potlesk ve stoje snad vypovídá za vše. Moc pěkné to bylo.

Moc vás tu není těch, kteří koukají na Glee. Přesto to sem musím napsat. Poslední díl byl úžasný! Finchel je konečně zpět, a ačkoliv New Direction nevyhráli Nationals, tak všechno skočilo dobře. Moc pěkně to všechno shrnula na konci Brittany. Ale asi až po třetím shlédnutí konce (mimochodem velmi romantický) jsem zjistila, že to v podstatě znamená, že nebude už žádná další série. Pouze ta třetí. Pak jsem ale četla rozhovor s tvůrci, kteří sice potvrdili, že třetí série bude konečná pro většinu postav, ale některé chtějí zachovat, přidat k nim nové a udělat něco jako 'novou generaci'. Podle mě nechají Rachel a Kurta a bude vše pokračovat v New Yorku. Tak nevím, jestli mám být nadšená nebo smutná. Určitě se budou koukat i dál, ale už to nebude to pravé Glee. Však víte, něco jako Bones bez Bones.

Nakonec bych chtěla už jen pogratulovat všem úspěšným maturantkám. :-)
Adelle
 


Comments

1 valleria valleria | Web | 27. may 2011 at 22:45 | React

To se stává, někdy prostě chybí čas, není nálada. Co se dá dělat :) I když mi tvé články v takovém období chybí, chápu tě ;) že ti ten výlet závidím víš, takže netřeba rozvádět :D Jo, jo, konce roku... ach... strašné období, přeju hodně síly a štěstí :)
To s tvou sestrou je mi moc líto, ještě navíc ta soutěž, ale hlavně, že si neudělala nic horšího :)
To s Glee je blbé, nemám ráda, když takhle nahrazují postavy, tedy občas se tomu nedá vyhnout jedna, dvě, ale když takhle pak vymění celý tým, do kterého se člověk "zamiloval"... tak ale třeba budou ještě lepší, xD kdo ví :)

2 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 29. may 2011 at 19:38 | React

Tak jsem myslela, že půjdu hezky odstaveček po odstavci, ale posledním jsi mě tak vyděsila, že musím začít jím :-D Já se totiž lekla, že z nějakého neznámého důvodu by neměla být ani ta 3. série Glee! =-O Vyděsila jsem se, co je to za změny! :-D
Ale jo, taky to tam jasně vyznělo, že 3. série a šlus :-( Bohužel :-( Taky jsem už přemýšlela, jak by to případně mohlo pokračovat dál. Nic kloudného mě nenapadlo, snad jen to, že někdo zůstane na škole a bude dál vyučovat Glee :-D Vím, trapné :-D

Nedělej si z toho těžkou hlavu, to zvládneš :-) A Anglie či Francie je setsakramentsky dobrá motivace :-) Nebo ani ne motivace, ale prostě odměna :-D :-)

Jé, tak to je pech :-/ Tak snad tu ortézu dostane a bude se moct zúčastnit aktivně ;-) Kolik jí je? Pátá šestá třída? (Soudím podle názvu přírodopis a filmu Rio, doufám, že se kdyžtak nedotknu!!! :-) ;-))

S hokejem s tebou souhlasím :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.