Harry Potter, the boy who lived… come to die. Avada Kedavra!

28. july 2011 at 10:43 | Adelle |  diary
Lord Voldemort: Why do you live?
Harry Potter: Because I have something worth living for.

Ani nevíte, jak velkou mám radost, že jsem zpátky. Relaxační víkend na chatě se protáhl na týdne a posléze dokonce na čtrnáct dní. Můžou za to zdravotní problémy mého dědy, ale teď je už všechno v pořádku a já jsem konečně doma. A jak jinak oslavit příjezd než návštěvou kina? Konečně jsem už i já viděla poslední část Harryho Pottera. Musím říct, že jsem byla nadšená, moc se mi film líbil. Ale nebyla jsem z něho tak omámená jako třeba z první části sedmého dílu.

Ve volných chvílích na chatě, kterých bohužel nebylo mnoho, jelikož jsem se kvůli nepřítomnosti dospělých musela starat o dvě malá třeštidla v podobně sestry a sestřenky, jsem stihla několik dílů Bones. A musím říct, že se už do toho pomalu dostávám. Strašně se mi líbil devátý díl první série - Vánoce. Celkem emotivní díl, hlavně kvůli Boothově synovi. Sakra, proč mi nikdo z vás, dámy, neřekl, že má Booth syna? Aspoň, že je táta hrdina. :-)

Ano, opět plácám nesmysly. Možná mi nebudete věřit, ale konečně jsem viděla film I am number four. Jedná se o akční sci-fi thriller, takže to vůbec není moje parketa, ale celkově se mi to velmi líbilo. Hrála tam Dianna Agron společně s Alexem Pettyferem a moc jim to spolu slušelo.

Přišly vám povídky od Poa strašidelné? Protože mě tedy vůbec. Nevím, jestli chyba ve mě, jestli jsem od toho nečekala víc, ale nijak výrazně jsem se nebála. Spíš mi teda třeba povídka Čerý kocour přišla odporná než strašidelná. Nicméně plánuju si v knihovně půjčit Stendhala Červený a černý, tak uvidíme. Nemáte s touto knihou někdo zkušenosti? Nějaká doporučení?

V průběhu víkendu jsem oslavila narozeniny a kromě úžasných slunečnic jsem dostala také pořádnou badmintonovou pálku. Takže můžu vesele badmintonovat. Akorát mi zrušili kurty před domem, takže budu muset dojíždět jinam, ale to se dá přežít, když badmintujete tak rádi jako já.

Blábolání už bylo dost. V průběhu dne a konce týdne se můžete těšit na mnoho mých patlanit, které si říkají avatary.
Ave, Adelle
 


Comments

1 valleria valleria | Web | 28. july 2011 at 11:52 | React

Jsem strašně ráda, že jsi zpátky (: A dobře, že i s tvým dědou je už vše v pořádku :) Na HP chci moc jít, ale zatím mi to nevychází, snad jednou.
Jedno dítě se dá zvládnout, ale jakmile je jich víc,... ups :D Vánoční díl první řady je jeden z mých úplně nejoblíbenějších dílů. Kdybysme ti to řekly, co by to pak bylo za překvapení? :D To s tím filmem si psala na twitteru a už jsem říkala, že bych si to taky stáhla, ale akční sci-fi thriller.. najednou nevím :D snad jo.  Mě ani tak nepřišly strašidelné, ale líbily se mi, Jáma a kyvadlo, Maska červené smrti  a tak (:
Bože, badmington jsem nehrála už ani nepamatuju, děsné, ale přesně vím, kde máme pálky :D A konečně ti taky můžu popřát "Vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, lásky, úspěchů a hlavně zdraví" a dlouhou životnost tvému blogu :D A nevím, jestli je to vhodná chvíle, ale stejně to napíšu, i když to víš, jsem hrozně moc ráda, že tě "znám", vážně moc (:

2 Markéta Markéta | 28. july 2011 at 16:52 | React

Vítej zpátky :)
Povídky od Poa jsem četla nedávno, některé mi přišly strašidelné a některé ne, ale schválně jsem je četla v noci a v knize byly docela děsivé obrázky, takže jsem občas měla problémy otočit stránku, co z ní na mě vybafne :-). Myslím, že to tomu dost pomohlo, ale celkově mám z těch povídek dobrý pocit. Černý kocour byl myslím v knize hned první a pro mě to byl tedy jeden z nejstrašidelnějších... nebo... nemyslím, že by to bylo to nejlepší slovo jak to popsat, ale zkrátka jeden z těch, které si člověk vryje do paměti a u kterého zamrazí. :-)
Měla jsi narozeniny? To jsem vůbec nevěděla! 23. nebo 24.? Ať to pro příště vím ;-). Taky přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů!
Těším se na grafiku ;). :D

Ještě k té Seleně - hodně mě tím zklamala, že obarvila ty koně. Snad už dnes na to máme počítače. A když je tam nakonec ani nemá, tak je barvili naprosto zbytečně, jako by si u těch ubohých zvířat jen vystřelili. Navíc - jako by v tom klipu už neměla růžové dost. Ten klip se mi líbí, ale sem tam to vypadá až přehnaně... :-)

3 Kelly Kelly | Web | 28. july 2011 at 18:18 | React

Jsem hrozně moc ráda, že jsi zpět :)
Já HP ještě neviděla, ani nevím, jesti se k tomu vůbec dostanu. Jsem sice pozvaná, ale bohužel klukem, se kterým opravdu nikam jít nechci. Ani na Harryho...
Jaj, hm, asi jsme všechny předpokládaly, že o Parkerovi víš :D
Na I Am Number Four jsem viděla trailer, zaujalo mě to, ale film musí do fronty. Už takhle mám v laptopu půl roku tři, co jsem ještě neviděla :D
K Poeovým Povídkám, všechny jsem je nečetla, Černý kocour mi přišel trapný, nicméně Jáma a kyvadlo mě fascinovala, ne že bych se u ní bála, ale podle mě úžasně zachytil atmostféru a pocity toho člověka. Ale u Zánik rodu Usherů jsem měla divný pocit.
Opožděně všechno nejlepší k narozeninám :)
Na avatary se těším ;)

4 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 30. july 2011 at 0:33 | React

Jéé, taky jsem byla nadšenější z první části! :-D
Já jsem se právě s Bones nějak sekla. Od páté série jsem to neviděla a ne a ne se k tomu přimět :-D Booth má krásného syna! :-D :-)
I am number four mě vůbec neláká...
Poa jsem nečetla. Spletla jsem si to se Štorchem, u kterého jsem se bála :-D
Věnuješ se badmintonu nějak aktivněji než jako koníček a občasné pinkání? :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.