October 2011

Lenost je nejhorší vlastností člověka.

30. october 2011 at 21:31 | Adelle |  diary
A máme za sebou úspěšně už i říjen. Jen tak dále a budou tady Vánoce. Nedávno jsem si náhodou pustila Glee verzi písničky Last Christmas a tak nějak mě ta vánoční nálada chytla. Hlavně se ale těším na vánoční epizodu Glee, v podstatě to totiž bude vrchol mých Vánoc.

Jestli si myslíte, že blogování zanedbávám kvůli škole, tak se hluboce pletete. Adélka je totiž ten nejlínější člověk na světě. A tentokrát to došlo tak daleko, že kašle už i na svou milovanou angličtinu a francouzštinu a z té chemie se tentokrát asi nevykecá. Nutno ji ale pochválit, že si konečně našla brigádu. Což prakticky znamená, že na tu školu bude kašlat ještě víc. Ať žije čtvrtletí.

Zdám-li se vám lehce sarkatiská, tak je mi to líto. Mluví ze mě nedočkavost, nevyspání, naštvanost a radost zároveň. Alespoň se nám lehce oteplilo a není to venku na omrzliny uší, když už došlo ke změně času. Jestli jsem si pře třemi hodinami myslela, že to na mě nepůsobí, tak jsem se šeredně pletla.

Dneska jsem dokoukala čtvrtou sérii Bones, takže už mi chybí jen přesně 46 epizod. Ha, to mám do čtvrtku co dělat. Jestli vás to zajímá, tak se nemůžu dostat přes fakt, že Hodgins s Angelou ještě pořád nejsou dohromady a že Booth se z toho přiznání 'I love you' nepěkně vykecal. (Ano, už jsem viděla i první epizodu páté série.)

Glee už mě taky pěkně štve, tedy hlavně všechny ty spoilery, kterým se nedá vyhnout. Ne že bych se o to aspoň malinko snažila. Spíž mi ale vadí, že nás drží napjaté, dráždí nás sekundovými útržky ze scén, na kterém čekáme dva a půl roku a podobně. Jasně, já to chápu. Je to jejich bysnys, ale proboha jeden dva články stačí. Já víc nepotřebuju na natěšení.

Věděli ste, že psaní článku na blog je mnohem zábavnější než učení literatury a připravování monologu do angličtiny? A měli jste vůbec zdání, jak špatně může dopadnout test z chemie, když místo studování sledujete seriály? A jak špatně se vám bude vstávat, když se snažíte v jedné noci dohnat věci za pět dní?

Tak to vidíte, v době, kdy bych měla na sobě pracovat a zlepšovat se, se mi hroutí už i ta škola a dobré výsledky. Takže další hromada sutí v historii mého života. Heh, má to vůbec smysl? Ne, nemyslím to vážně. Nikdy bych nebyla schopna si sáhnout na svůj život. Protože tam někde hluboko vím, že zanedlouho budu moci začít s čistými listy a snažit se napsat skvělý román. Škoda jen, že tak dlouho trvá, než se to opravdu stane.

Nevím, kam se mi poděla ta chuť do života, kterou vždycky oplývám a která mě denně ráno zvedá z postele. Asi ji příliš rozdávám ostatním a málo se mi jí dostává zpátky.

Na odlehčení tohoto depresivního článku se musím pochlubit, že jsem skoro po dvou měsících byla v kině. Se sestrou na Tin Tina. A moc jsem si to užila. Víte, já opravdu miluju animované filmy.

Veleúspěšně jsem zapomněla asi milión věcí, na které si v průběhu týdne vzpomenu, a až budu psát další článek, tak buou opět zapomenuty. It's so me.
Adelle

Photogallery #19 [We love Halloween!]

30. october 2011 at 20:07 | Adelle |  photogallery
Pokud jste dneska nevylezli z jeskyně, tak určitě víte, že tento víkend je ve znamení Halloweenu. A co by to bylo za oslavy bez pořádného kostýmu a vydlabaných dýní? Krásné fotky kostýmů Glee castu a mojí dýně. Happy Halloween!


Lea Michele

Blow the candles out, looks like a solo tonight.

22. october 2011 at 19:26 | Adelle |  other

The power lines went out
And I am all alone
But I don't really care at all
Not answering my phone
All the games you played
The promises you made
Could't finish what you started
Only darkness still remains

Lost sight
Couldn't see
When it was you and me

Blow the candles out
Looks like a solo tonight
I'm beginning to see the light
Blow the candles out
Looks like a solo tonight
But I think I'll be alright


Photogallery #18 [Warren/Alba Family]

22. october 2011 at 14:53 | Adelle |  photogallery
Většina hollywoodských rodin vypadá naprosto dokonale a spokojeně, když pak ale najednou slyšíte o rozvodu a tahanicích o děti, přejde vás chuť mít někdy vlastní rodinu a děti. Ta se vám ale lehce navrátí, podíváte-li se na rodinu Warrenových, kteří jsou, aspoň tedy pro mě, naprostým vzorem co se rodin týče. Neříkám, že nemají žádné neshody a že Honor je nejhodnější dítě na světě. Ale když se na ně podívám, tak se celé mé tělo zaplaví pocitem radosti a jistoty, o které vím, že ji chci zažít i se svou rodinou.

Cash Warren, Jessica Alba and their cute daughters Honor and Haven.

It'll be World War Glee.

22. october 2011 at 14:29 | Adelle |  glee

I hope life treats you kind, and I hope you have all you've dreamed of.
And I wish you joy and happiness. But above all this I wish you love.
And I will always love you.


I've said too much, haven't said enough.

22. october 2011 at 12:45 | Adelle |  diary
Určitě jste si všimly nového podzimního kabátku na blogu, aby mu nebyla zima. Vždyť jsou za námi teprve dvě třetiny října. Ehm. Cože?

Letí to letí, že se ani nestačím ohlížet zpátky. A začínám mít pocit, že se mi pomalu ale jistě začíná život hroutit pod rukama. Šikovna Adélka, moc šikovná.

Slibuju, že se budu snažit tento článe obohatit i něčím pozitivním, ale neslibuju, že se to podaří. Úspěšně jsem začala doučovat jednoho pátáčka angličtinu. Zatím mám práce vychází a pomalu ale jistě začíná také nést ovoce. Že bych to učiteltsví přece jen zkusila?

Už jenom jeden den, potom exkurze do Brna (kterou pravděpodobně vynechám) a pak už jen podzimní prázdiny. Mám hromadu práce se svou seminárkou, ale hlavně musím výrazně pokročit v Bones, jelikož se sedmá řada kvapem blíží. A po prázdninách už nebudu mít žádný čas, jelikož začínám pracovat v call centru, 3x týdně od půl páté do osmi. Ale aspoň si vydělám nějaké ty drobné.

Tři týdny bez Glee a asi se mi zavaří notebook z poslouchání těch všech písniček. A jak mám kruci přežít ještě jeden další týden? Grrr. Nad vodou mě ale přidržuje nové promo, ve kterém se objevila krásná scéna s Finchel. Oh oh oh, jenom tohle mě drží od pořádání zátahu na Ryana Murphyho a našeho třídního. Jenom díky němu totiž jedou všechny třetí a čtvrté ročníky na veletrh vysokých škol Gaudeamus do Brna kromě nás. On totiž nic neví a musí se teprve zeptat.

Začla jsem psát s tím, že mám horzně moc myšlenek, které tady chci napsat, ale najednou jsou všechny pryč a vznikl pouze nesrozumitelný blábol. Omlouvám se.

Hart of Dixie

8. october 2011 at 11:05 | Adelle |  movies, serials
Už jsem se oficiálně prohlásila za seriálového maniaka, takže by vás ani nemělo překvapovat, že jsem letos na podzim začala sledovat několik nových kusů. Správně řečeno tedy pět seriálu. Samozřejmě jsem nepočítala s tím, že u všech taky vydržím, to ne, ale chtěla jsem jim vždy dát aspoň dvě epizody, abych zjistila, jestli za to stojí. Když jsem včera dokoukávala resty z minulého týdne, definitovně jsem číslo zmenšila na tři. Postupně bych vám tedy ty tři chtěla představit a možná, že vás i zaujmou a dáte se do sledování se mnou.

Prvním seriálem se Hart of Dixie, který vysílá televizní stanice CW. Jedná se o velice oddechový, ale zábavný seriál, který stojí za shlédnutí (aspoň traileru).
Newyorčanka Zoey Hart je čerstvě vystudovaná doktorka, která má svůj život pěkně vymyšlený. Se svým přítelem dostane práci v jedné z nejprestižnějších nemocnic na Manhattenu a poté bude pokračovat ve šlépějích svého otce jako kardiochirurg. Když se jí ale celý plán rozpadá před očima, musí sáhnout po nabídce Dr. Harleyho Wilkese a začít s ním spolupracovat v ordinaci v malém jižanském městečku Bluebell. Když přijíždí, zjišťuje informace o nedávné smrti Harleyho a také jeho závěti, v níž odkázal půlku své ordinace právě Zoey. Ačkoliv se však vše zdá podle plánu, spolumajitel ordinace Brick Breeland chce Zoey z města vyštvat, aby mohl zaujmout pozici jediného doktora ve městě. A tak se Zoey musí pokusit do města zapadnout a získat zpátky prestiž, kterou Harley dříve měl. Podaří se jí to nebo doktor Breeland vyhraje? Najde se Zoey v malém městečku nebo bude nucena odjet zpátky do New Yorku? Vzpamatuje se zde z rozchodu a najde si novou lásku? To vše jsou otázky, které bude řešit nejen Zoey v nadcházejících epizodách. Jedinou, kterou budete muset řešit vy, je, chcete-li znát odpovědit.

Mě seriál zaujal už v úvodní epizodě a pomalu ale jistě začíná stoupat v žebříčku oblíbených seriálů.

I like her way too much.

8. october 2011 at 10:20 | Adelle |  lea michele
Když do města přijede Lea, i Paříž si sedne na zadek.

Bones Quotation #1

2. october 2011 at 14:17 | Adelle |  quotation
'Everything happens eventually.'