I've said too much, haven't said enough.

22. october 2011 at 12:45 | Adelle |  diary
Určitě jste si všimly nového podzimního kabátku na blogu, aby mu nebyla zima. Vždyť jsou za námi teprve dvě třetiny října. Ehm. Cože?

Letí to letí, že se ani nestačím ohlížet zpátky. A začínám mít pocit, že se mi pomalu ale jistě začíná život hroutit pod rukama. Šikovna Adélka, moc šikovná.

Slibuju, že se budu snažit tento článe obohatit i něčím pozitivním, ale neslibuju, že se to podaří. Úspěšně jsem začala doučovat jednoho pátáčka angličtinu. Zatím mám práce vychází a pomalu ale jistě začíná také nést ovoce. Že bych to učiteltsví přece jen zkusila?

Už jenom jeden den, potom exkurze do Brna (kterou pravděpodobně vynechám) a pak už jen podzimní prázdiny. Mám hromadu práce se svou seminárkou, ale hlavně musím výrazně pokročit v Bones, jelikož se sedmá řada kvapem blíží. A po prázdninách už nebudu mít žádný čas, jelikož začínám pracovat v call centru, 3x týdně od půl páté do osmi. Ale aspoň si vydělám nějaké ty drobné.

Tři týdny bez Glee a asi se mi zavaří notebook z poslouchání těch všech písniček. A jak mám kruci přežít ještě jeden další týden? Grrr. Nad vodou mě ale přidržuje nové promo, ve kterém se objevila krásná scéna s Finchel. Oh oh oh, jenom tohle mě drží od pořádání zátahu na Ryana Murphyho a našeho třídního. Jenom díky němu totiž jedou všechny třetí a čtvrté ročníky na veletrh vysokých škol Gaudeamus do Brna kromě nás. On totiž nic neví a musí se teprve zeptat.

Začla jsem psát s tím, že mám horzně moc myšlenek, které tady chci napsat, ale najednou jsou všechny pryč a vznikl pouze nesrozumitelný blábol. Omlouvám se.
 


Poll

Jaké je vaše nejoblíbenější roční období?

Jaro
Léto
Podzim
Zima

Comments

1 valleria valleria | Web | 22. october 2011 at 13:44 | React

Design je naprosto kouzelný! Ten obrázek v záhlaví je tak krásný!
Prý má být ale ještě v listopadu relativně podzimní počasí, tak by mohlo být i tepleji :)
Nepíšeš nic moc konkrétního, tak nevím, čeho se to týká, ale ať je to co je to, neboj, ono to zase přejde a zase bude líp :)
Já teď zas budu doučovat účetnictví, mám z toho obavy. Ale přeju další úspěchu při tvé angličtině ;) Proč ji chceš vynechat? Jak dlouhou máš tu seminárku mít?
V call centru? Holka, to... to bych vážně dělat nechtěla. Přijde mi to jako jedna z nejhorších brigád. Jeden týden, to dáš. Já čekám pět měsíců :D a dostanu jen šest dílů xD ještě že je tolik starých. Na ten Gaudeamus bych strašně chtěla, ale mě se to asi nepodaří samotné a pocyhbuji, že naše škola na to má nějaké plány.

2 Kelly Kelly | Web | 22. october 2011 at 22:21 | React

Nový zimní kabátek mě mile překvapil, je okouzlující.
Ale musím říct, že i když svítí sluníčko, už je celkem zima. Na druhou stranu můžu vytáhnout svůj fialový kabát a nové kozačky a být za dámu :)
Copak se děje, Adi? Můžeš třeba napsat mail, nebo direct message ne Twitteru, když si o tom budeš chtít popovídat. Doufám, že vše bude zase lepší :)
Na doučování bych asi neměla odvahu, takže máš můj obdiv.
Taky si budu muset pořídit nějakou brigádu, těžký život studentův:( :D
Když nevyjde třídní výlet na Gaudeama, rozhodně doporučuju jet samostatně, řekla bych, že je to i lepší, máš pěkně čas a nemusíš se nikomu podřizovat.
To znám, taky se mi to stává.
Jinak ptala ses na ty uvozovky a kurzívu - kurzívou se píšou velké celky - romány, básnické sbírky, seriál (:D), a uvozovky pro krátké práce - báseň, povídka, název seriálu :)

3 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 24. october 2011 at 0:18 | React

Ač je tedy venku podzim pěkně studený, tady na blogu máš krásně teploučko, takový podzim bych si přála :-D :-)
Bones jsem rozkoukala opětovně, ale asi je zas dám na chvíli k ledu, jak se tak pozoruji :-/ Stejně mi zbývají skoro celé dvě série... :-D
Tu 3týdenní mezeru přežívám jen tak tak jako!... :-D Snad se nebude opakovat! :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.