Lenost je nejhorší vlastností člověka.

30. october 2011 at 21:31 | Adelle |  diary
A máme za sebou úspěšně už i říjen. Jen tak dále a budou tady Vánoce. Nedávno jsem si náhodou pustila Glee verzi písničky Last Christmas a tak nějak mě ta vánoční nálada chytla. Hlavně se ale těším na vánoční epizodu Glee, v podstatě to totiž bude vrchol mých Vánoc.

Jestli si myslíte, že blogování zanedbávám kvůli škole, tak se hluboce pletete. Adélka je totiž ten nejlínější člověk na světě. A tentokrát to došlo tak daleko, že kašle už i na svou milovanou angličtinu a francouzštinu a z té chemie se tentokrát asi nevykecá. Nutno ji ale pochválit, že si konečně našla brigádu. Což prakticky znamená, že na tu školu bude kašlat ještě víc. Ať žije čtvrtletí.

Zdám-li se vám lehce sarkatiská, tak je mi to líto. Mluví ze mě nedočkavost, nevyspání, naštvanost a radost zároveň. Alespoň se nám lehce oteplilo a není to venku na omrzliny uší, když už došlo ke změně času. Jestli jsem si pře třemi hodinami myslela, že to na mě nepůsobí, tak jsem se šeredně pletla.

Dneska jsem dokoukala čtvrtou sérii Bones, takže už mi chybí jen přesně 46 epizod. Ha, to mám do čtvrtku co dělat. Jestli vás to zajímá, tak se nemůžu dostat přes fakt, že Hodgins s Angelou ještě pořád nejsou dohromady a že Booth se z toho přiznání 'I love you' nepěkně vykecal. (Ano, už jsem viděla i první epizodu páté série.)

Glee už mě taky pěkně štve, tedy hlavně všechny ty spoilery, kterým se nedá vyhnout. Ne že bych se o to aspoň malinko snažila. Spíž mi ale vadí, že nás drží napjaté, dráždí nás sekundovými útržky ze scén, na kterém čekáme dva a půl roku a podobně. Jasně, já to chápu. Je to jejich bysnys, ale proboha jeden dva články stačí. Já víc nepotřebuju na natěšení.

Věděli ste, že psaní článku na blog je mnohem zábavnější než učení literatury a připravování monologu do angličtiny? A měli jste vůbec zdání, jak špatně může dopadnout test z chemie, když místo studování sledujete seriály? A jak špatně se vám bude vstávat, když se snažíte v jedné noci dohnat věci za pět dní?

Tak to vidíte, v době, kdy bych měla na sobě pracovat a zlepšovat se, se mi hroutí už i ta škola a dobré výsledky. Takže další hromada sutí v historii mého života. Heh, má to vůbec smysl? Ne, nemyslím to vážně. Nikdy bych nebyla schopna si sáhnout na svůj život. Protože tam někde hluboko vím, že zanedlouho budu moci začít s čistými listy a snažit se napsat skvělý román. Škoda jen, že tak dlouho trvá, než se to opravdu stane.

Nevím, kam se mi poděla ta chuť do života, kterou vždycky oplývám a která mě denně ráno zvedá z postele. Asi ji příliš rozdávám ostatním a málo se mi jí dostává zpátky.

Na odlehčení tohoto depresivního článku se musím pochlubit, že jsem skoro po dvou měsících byla v kině. Se sestrou na Tin Tina. A moc jsem si to užila. Víte, já opravdu miluju animované filmy.

Veleúspěšně jsem zapomněla asi milión věcí, na které si v průběhu týdne vzpomenu, a až budu psát další článek, tak buou opět zapomenuty. It's so me.
Adelle
 


Comments

1 valleria valleria | Web | 30. october 2011 at 22:13 | React

No úspěšně za námi bude až zítra x) Já když poslouchám vánoční písničky, tak je to sice takové milé, ale ta "nálada" mě hodně rychle opustí xD Nejlínější? Postav se do řady a za mě xD
Jsem si jistá, že budeš školu zvládat i s brigádou, nějak si rozvrhneš :) Hodginse s Angelou budeš muset ještě nějakou dobu překousnout, ale pak se to vynahradí. Přes to "vykecání" jsem se už dostala, ale čekám na nějaké opravdové, protože to, že to všichni vědí, nebo to někdo nepopře není totéž, tak doufám... xD
Cokoliv je zábavnější než učení xD S tou chemií nevím, neboť naposledy když jsem měla chemii, neměla jsem seriály xD tedy ne v takové míře. Ale přesto se dostaneš, prostě je potřeba občas vypnout tu část mozku "chci dělat/myslet na něco zábavnějšího" s vidinou, že čím dřív to budeš mít hotové, tím dřív si pak můžeš dělat, coc hceš a bez výčitek :)
Nic nestojí za to vzít si život, nikdy nepochhopím, jak si někdo může myslet opak a nevážit si života.
I já mmiluji animované filmy, můžu si s nimi vrátit kousek dětství :)

2 valleria valleria | Web | 30. october 2011 at 22:16 | React

Koukám, že jsem vynechala to o těch článcích, naprosto tě chápu a vím, o čem mluvíš. Jo je to jejich práce, ale občas to přehánějí xD ... ach my jsme takoví chudáci xD

3 Kelly Kelly | Web | 1. november 2011 at 22:24 | React

Holka, tímhle článkem jsi mě dodělala. Samozřejmě nemůžeš tušit, že si ho přečtu, když mám náladu pod psa i já... Rozhodně si to ale neber jako výtku nebo něco podobného :)
Popravdě, na Vánoce se netěším, a když teď v marketech už skoro celý měsíc vidívám čokoládové mikuláše a cukroví, chce se mi ječet.
Lenost je hnusná, to znám velmi dobře. Čeká mě seminárka do British Studies a nejsem schopná začít. Hm, mám na to měsíc.
Bones, na ty se neskutečně těším, myslím, že můj twitter mluví za vše :D
Ono se všechno ostatní zdá zábavnější než učení :D dokonce i úklid koupelny :D ale nakonec ty idiomy dopadly dobře - 79/80 (not blowing my own horn at all :D) /vůbec se nevytahuju :D/ - jeden z těch idiomů :D
Věřím, že chuť do života opět najdeš, že se zase budeš na svět dívat optimisticky s úsměvem na rtech :)
Jsem ráda, že sis užila kino :)) Já animováky moc nemusím :D
Btw, o víkendu se konečně pustím do své osobní blogové "revoluce", takže to bude konec pauzy :)

4 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 5. november 2011 at 23:15 | React

Téda, strašně pěkně napsané :-)
Já bych za tu línou náladu a takovou tu náladu "mouchy, snězte si mě" může podzim :-D
Glee spoilerům se vyhýbám úspěšně... Vždy si přečtu tak akorát nadpis, ale nic víc :-D
Ponocování nesnáším, ale věnuji se mu čím dál častěji... Ale ráno se budím jako bych šla spát nejpozději v 10, takže mě pak akorát bolí celý člověk, oči a nálada je taky taková... hnusná :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.