Your dreams are not dead. You've just grown out of them.

13. november 2011 at 13:45 | Adelle |  diary
No asi začnu samotným hodnocením nové Glee epizody. Nechce se mi to nějak moc rozebírat, já jsem nadšená, všechno bylo podle mých představ. Jedna z nejpovedenějších epizod vůbec. Aspoň tedy pro mě.

Tak nějak nemůžu hnout se svými seriálovými resty ani pátou sérii Bones. Doufám, že mi Vánoce připraví trošku času, abych mohla vše dohnat. Zatím je ale nějaké volno v nedohlednu. Pracuju na své seminární práci, už mám jenom tři týdny a nejsem ani zdaleka v polovině. Do toho ještě hromada úkolů a písemek v normálních předmětech, práce a doučování. Je toho tolik, že nevím, kde mi hlava stojí. Přála bych si někdy aspoň na chvíli být méně ambiciózní a nemít tolik povinností. Musí to být skvělý život.

Ve čtvrtek máme svátek. V pátek jdu normálně do školy. Je-li někdo z vás doma i v pátek, radši mi to ani neříkejte. Stačí, že sestra se bude válet doma i ve středu.

Jestli jsem na sebe zase začala být pyšná díky svým výsledkům ve škole, tak všechny tyto pocity uletěly oknem ven po včerejší návštěvě prarodičů. Konverzace typu 'No a co s filologií budeš dělat?' a 'No to jsi na tom opravdu tak špatně, že ty práva nechceš ani zkusit?' na sebevědomí opravdu nepřidají. A bohužel nepomohl ani fakt, že se kvůli tomu maminka s s nimi pohádala. Ať žije naše rodina.

Mám nový mobil. Už jsem se opravdu těšila, vzhledem k tomu, že ten starý sotva telefonoval. Teď mám mindráky, jelikož je chytřejší než. A vůbec nic na něm neumím, takže se skoro ani nedovolám. Snad to časem půjde.

Všichni kolem mě začínají mít vánoční náladu a já začínám pomalu bláznit. Nové Glee album tomu taky moc nepomáhá. Teď jsem ale na vlně nového mash-upu Rumor Has It / Someone Like You v podání úžasné Amber Riley a Nayy (vůbec nevím, jak to skloňovat) Rivery. Ta mě začíná poslední dobou stále více a více překvapovat a opravdu jsem si ji oblíbila. Lea se ale nemusí ničeho bát, už asi navždy zůstate mým idolem.

Plácám tady nesmysl vedle nesmyslu, raději bych se měla věnovat geografii Evropy.
Ave, Adelle

(A málem bych zapomněla, je tady nový layout.)
 


Comments

1 valleria valleria | Web | 13. november 2011 at 16:05 | React

Já začnu designem, je totiž fantastický! Ty fotky jsou skvělé! Tenhle díl Glee byl opravdu jeden z nejlepších, bylo to udělané velmi dobře.
Já jsem si zas tenhle víkend poprvé nenašla chvilku na nějaký seriál, hrůza už jsem zas pozadu :D kruci kruci.
Dobrá tak já mlčím, ale třeba tě potěší, že si to zas ani neužiju, ani ten čtvtrtek, neboť se mi vrací tatínek.
Přála bych si, abych ti s tím mohla nějak pomoct, aby sis  s tím nedělala starosti a šla si za svým, ale vím,ž e to není jednoduché. Tak budu aspoň držet palce, ať to dopadne dobře.
Gratuluju k novému mobilu, taky by se mi jeden hodil :D no jo ta technika jde stále dopředu a my zůstáváme stát xD ale  neboj, brzy se to naučíš ovládat.
Buď v klidu, na mě Vánoce teda rozhodně nejdou :D

2 Kelly Kelly | Web | 13. november 2011 at 23:22 | React

Začnu zespodu. Nový layout je překrásný. Zvolila jsi mou nejoblíbenější barevnou kombinaci, takže opravdu nemám co vytknout :) A ty fotky jsou senzační, asi jsem je ani neviděla.
Jsem ráda, že jsi z Glee byla opravdu nadšená :) Přiznám se, že já ani moc ne. Epizodu jsem si celkem užila, ale něco mi tam chybělo.
Tři týdny na seminárku? Já chci taky :D Ale vinit můžu jen a jen svou lenost...
Potěším tě - v pátek taky musím do školy. A co víc, jen na jeden předmět. Isn't it lovely?
Máš na mysli filologii konkrétního jazyka nebo obecně filologii? Mrzí mě, že se kvůli tomu tvá rodina hádá. Ale ostatní si musí uvědomit, že je to tvoje budoucnost a ty se tím povoláním budeš nebo nebudeš živit a strávíš s ním v dobrém případě většinu života a abys dělala něco, co tě nezajímá a nemáš k tomu vztah... To je nesmysl. Asi to není jednoduché, ale pochopila jsem to tak, že mamimka je na tvé straně. To je dobře. Já mám to štěstí, že mám opravdu rozumné rodiče, kteří mě nikdy nenutili hlásit se na školu, na kterou bych nechtěla já.
Gratuluji k novému telefonu :) Taky bych potřebovala nový, ale nejsou finance.
Vánoční náladu u mě na chvíli zařídil vánoční punč a kluziště na náměstí. Chci si tam jít půjčit brusle :)Jen doufám, že kamarádi budou pro. Ale jinak jsem v klidu :)
Od Nay opravdu miluju píseň Valerie.
Taky bych měla jít raději spát, ale víš jak to je, člověk míní... :D

3 Markéta Markéta | Web | 17. november 2011 at 16:52 | React

Poslední tři týdny také píšeme hromady písemek a sama už nevím, kdy jsem se naposled pořádně vyspala nebo měla volný víkend. I když mě na rozdíl od tebe už ambice opustily úplně a začíná to tak i vypadat... Ale tak například co s hloupým učitelem fyziky, který si myslí, že díky jeho hodinám se fyzik stane z každého? To u mě nehrozí. A pak mám mít o něco zájem? Ne, že bych se neučila vůbec, ale nesoustředím se na to. No je těžké takhle popsat...
Podle mě by ses měla sama rozhodout, co chceš dělat a ne, aby si o tom ostatní dělali plány. Takhle by nikdy nikdo nebyl spokojený. Jen pokračuj v tom, co chceš dělat. Občas je těžké si stát za svým...
Jaký máš mobil? Dotykový? Ten můj (normální) už taky začíná stávkovat, ale nevyměnila bych ho. U mě by dotykáč dlouho nepřežil :-)
Vánoční hudbu Glee jsem si zařadila na svůj vánoční playlist. Já už jsem ve vánoční náladě tak něco přes měsíc, ale zatím ještě držím uzdu a od prosince to pojede jako na zmrzlé sjezdovce :D. Ale těším se. :-)
Layout je překrásný!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.