2011 is over. Would you believe that?

31. december 2011 at 14:09 | Adelle |  diary

Páni. Pamatuju si, když jsem loni o tomto čase psala článek a loučila se s rokem 2010. Jakoby to bylo včera. A zanedlouho už bude i rok 2011 minulostí.

Měla-li bych uplynulý rok nějak zhodnotit, pravděpodobně bych ho přiřadila k jednomu z těch lepších. Vždyť jsem přece poprvé navštívila vysněnou Anglii a Paříž. Byla to opravdu úžasná zkušenost a rozhodně jsem si zpátky přivezla mnoho skvělých zážitků, na které jen tak nezapomenu. Za připomenutí by možná stála husí kůže při pohledu na katedrálu Notre Dame nebo nadšení při procházení kolem Big Benu.

Dalším zážitkem pro mě byl také filmový festival v Karlových Varech, na který jsem se letos o prázdninách poprvé podívala. Nejen, že jsem shlédla mnoho zajímavých filmů a poznala krásné město, ale určitým způsobem také upevnila svůj vztah s rodiči. Poznali totiž, že jsem opravdu velká holka a že se na mě můžou spolehnout. Že už nepotřebuju všude vodit za ručičku a dokážu se sama o sebe postarat i mimo domov.

Kybych chtěla rok 2011 shrnout do knih, filmů, hudby a seriálů, které se mě určitým způsobem dotkly, byly bychom tady až do té půlnoci, protože jich je spousta. Přiznejme si to, jsem totiž maniak. Ale nelituji jediné písničky, jediné kapitoly či jediné epizody, které jsem věnovala svůj čas. Vždycky to stálo za to.

Možná bych mohla vypisovat vše, co se tento rok událo. Popisovat, jak jsem si založila blog o Lee Michele. Jak si připadám neustále ponižována a shazována svými prarodiči. Jak mi úplně drobné věci dokáží vykouzlit úsměv na rtech. Jak jsem se rozhodla si udělat tetování. Jak se snažím být vegetariánkou. Jak pokračuje mé studium italštiny. Jak jsem s každým dnem zoufalejší a zoufalejší ze své budoucnosti. Jak moc jsem si oblíbila tenis. Jak dobře mi je, když se můžu divat na Glee. Je to ale vůbec tak důležité to psát, když to všechno nosím uvnitř?

You know, when you stop and think about it, Adelle has had pretty good year.

Šťastný Nový rok!
 


Comments

1 valleria valleria | Web | 1. january 2012 at 10:59 | React

Tvůj rok byl rozhodně vzrušují, Anglie, Francie, Karlovy Vary, byly i horší časy, ale tak prostě v životě chodí. A snad bude ten další ještě lepší, co se týče zážitků a lepší, co se týče vnitřních pocitů a lidí kolem tebe. Všechno nějak dopadne, co se má stát, stane se, můžeš jen doufat, že se má stát něco dobrého :) a já ti to tak i budu přát (:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.