Once Upon A Time

28. december 2011 at 11:53 | Adelle |  movies, serials
Jelikož se úspěšně hrabu ze svých seriálových restů, mohla jsem si přes vánoční prázdniny dovolit sledovat nový seriál. Zatím bylo odvýsíláno pouze sedm epizod první série, ale i v tak krátké době jsem si ho oblíbila a těším se na další díly. A o jakém seriálu to vlastně mluvím? Nápaditý, poádkový fantasy seriál Once Upon A Time.

Zaujalo mě jak hvězdné a velice kvalitní herecké obsazení (za zmínku určitě stojí Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josh Dallas nebo Robert Carlyle), tak i tvůrci, kteří se podíleli třeba i na seriálu Lost. Velice mě nadchlo také téma a vůbec příběh, který je v seriálu rozvíjen. Ještě předtím než jsem začala sledovat jednotlivé díly, zjišťovala jsem si o seriálu nějaké infromace a potom jsem byla tak moc nadšená, že jsem bála zklamání. Znáte to, máte přemrštěná očekávání a nakonec se nejedná o nic převratného. U Once Upon A Time se ale stal opak pravdou. Opravdu mě tento seriál potěšil a okouzlil, hlavně tedy plynulé prolínání pohádkového světa s tím reálným.


Co byste dělali, kdyby si vás po deseti letech našel syn, kterého jste kdysi dali k adopci, a tvrdil, že jste dcerou Sněhurky a prince Krasoně? Co kdyby vás přesvědčoval, že pochází z města, které je plné pohádkových postav? A co kdyby vážně mluvil pravdu? (více zde)

Budete-li chtít seriál sledovat pouze s úmyslem návratu do dětských let mezi pohádky, tento seriál bych nedoporučovala, jelikož popírá všechno to, co jsme se jako malí v pohádkách naučili. Máte-li ale náladu na nějaké to drama se zamyšlením a chcete se pobavit, pak je Once Upon A Time skvělou volbou. Jen do toho.

 


Comments

1 Piperka Piperka | Web | 28. december 2011 at 19:27 | React

O tomhle seriálu už jsem toho fakt hrozně hrozně moc slyšela, ale nikdy jsem se k tomu zatím ještě nedostala...:D mám jich poslední dobou nějak moc a času stále míň a míň, no zkusit to někdy rozhodně chci :)
Každopádně děkuju za pochvalu designu:) a dárků:D ten diář je parádníé:) a tak ty tvoje dárky taky super:) Eura do Paříže? Paráda! KDy jedeš do Paříže?? :)

2 Kelly Kelly | Web | 29. december 2011 at 12:23 | React

Já se do tohoto seriálu úplně zamilovala, první čtyři nebo pět dílů, jsem sjela v kuse :D Popravdě známá pro mě je akorát Jen Morrison. Celkově ale jsou příběh, obsazení, hudba i plakáty dokonalé. A chci, aby už konečně byla Snow se svým princem :D Mě to vždycky vytočí, když už to vypadá jakože něco a pak zase nic :D :D

3 valleria valleria | Web | 1. january 2012 at 10:55 | React

Zjistila jsem, že na seriál kouká a oblíbilo si ho hodně lidí, já už to mám stáhlé, ale začala jsem sledovat HIMYM a tak chci nejdřív dokoukat tohle, ale na OUAT se těším :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.