There’s already a star named Rachel Berry and she's brighter than any of those stars up there.

18. december 2011 at 11:20 | Adelle |  diary
Jakže se to píšou ty články? A ukládají fotografie? Myslím, že jsem to za ten měsíc zapomněla.

To byl jen chabý pokus o to, aby moje nepřítomnost nevypadala tak hloupě, jak vypadá. Ale znáte to, škola, škola, škola a ve zbytku času pak zase škola. Díky Bohu, že se blíží Vánoce a s nimi spojené prázdniny. Těším se až si sednu s čajem v ruce a pustím si všechny zmeškané díly svých seriálů, pobavím se u vánočních filmů a užiju si volné chvíle s rodinou.

To budu muset ale nejdříve přežít ten poslední týden. Naši učitelé se totiž rozhodli, že chtějí všechno stihnout do Vánoc. Nebudou se pak přece stresovat a zatěžovat na začátku nového roku. A tak tedy v těch pouhých 4 dnech píšu krásných 6 testíků, každý průměrně na deset stran textu velikosti A4. No není to paráda?

V průběhu včerejška se mi konečně podařilo dokončit svou seminární práci. Ano, původní termín byl na začátku prosince, ale naše profesorka byla nemocná a potom nám termín posunula před Vánoce. A tak jsm to nemusela tolik hrotit, ale přesto mě těch 12 stránek čistého textu stálo nervů. Pokud jsem si ale myslela, že psaní bude to nejtěžší, tak jsem se hluboce mýlila. Nejvíce času mi totiž trvalo dát dohromady všechny zdroje a pak vytvořit grafy ke každé otázce mého dotazníku tak, aby přesně seděl do textu a abych nepřesáhla hranici 25 stran. Vše se nakonec povedlo a mám hotovo. And that's why they call me king of the lab.

Ano ano. Mé abstinenční 'Bones' příznaky se projevují už opravdu všude. Nutně potřebuju dokoukat tu pátou a šestou řadu, jelikož všechny ty krásné obrázky Brennan s Boothem and Hodgins family mě pomalu ale jistě dohánějí k šílenství. Musím dokoukat všechny zmeškané díly TVD, ale hlavně se konečně vrhnout na New Girl. Zooey Deschanel je prý úchvatná, svědčí o tom také nominace na Golden Globe. A možná bych přes prázdniny mohla stihnout také posledních 10 dílů Hart Of Dixie, které mi unikly. No, mám to ale práce.

Když už jsme u těch nominací, Glee bylo nominované již třetím rokem na Golden Globe. Letos se bohužel k nominaci v kategorii nejlepší komedie nepřipojila žádná nominace herců. Tak jsem přemýšlela, dívali se na stejný seriál jako já? Myslím, že by se našlo velké množství herců, kteří by si aspoň tu nominaci zasloužili (viz třeba Lea Michele, Chris Colfer, Naya Rivera a podobně).

Nevím, jestli jste viděly poslední dva díly Glee. Pokud ne, tak to rychle napravte. Dle mého soudu byla totiž osmá epizoda třetí série zatím nejlepší z těch 53 epizod za celé tři roky. Tak doufám, že to tvůrci (Ryan Murphy) zase nějak nepokaňhají a budou pokračovat ve skvělé práci. Víte o tom, že se chystá epizoda věnovaná Michaelu Jacksonovi? A že se můžeme těšit na hudební číslo z Pomády? A že na nás čeká velké množství hereckých hvězd, které se přidají k původnímu castu? No, nechi to zakřiknout, ale zatím to vypadá jako paráda.

Už se nám ty Vánoce ale opravdu blíží, že? Až na tu absenci sněhu. Nevím, jak vy, ale já začínám opravdu nesnášet déšť. V létě pořád pršelo, v zimě pořád prší. Já chci sníh, aspoň trošku bílého poprašku, které dodá tu správnou atmosféru Vánoc. Je to příliš?

Musím se pochlubit se svými úspěchy v doučování angličtiny. Radek, se kterým mám jednou týdně dvě hodiny, se lepší týden od týdne. Dokonce ho angličtina začíná i bavit. A já si to učení začínám čím dál tím víc také užívat. Že bych se nakonec přece jenom vydala na dráhu učitelky? No, uvidíme.

Asi to už ukončím, musím se učit literaturu. Tak se mějte pěkně.
Adelle
 


Comments

1 valleria valleria | Web | 18. december 2011 at 19:09 | React

Jak bych chtěla prožít klidné Vánoce a nic nedělat :D No jo, měla jsem dost let doteď, že? Jeden rok to musím prostě přežít.
Ale to testování takhle na poslední týden ti nezávidím. Na nás to ani nezkoušejí :D 12 stránek čistého textu, to je děsné! Fuj :D V takových chvílích nelituji, že jsem nešla na gympl, ale většinou toho lituji :D Excelentní užití "king of the lab", já se teď kolem Bones snažím zachovat chladnou hlavu, neboť jdou 12. ledna večer a já mám v pátek 13. ples, nevím, jak to stihnu,a le snad to stihnu :D a pak v dubnu, copak se můžu těšit? vždyť budu mít pár dní před maturitou :( ách jo :D
New Girl mě sice baví, ale upřímně se divím tomu, jak to chválí kritici :D
Já od chvíle, kdy ani Emily ani David nezískali nominace za 5x16 či Emily hlavně za 6x09 a celkově oba za svou práci, už ceny neřeším a upřímně jsou mi úplně ukradené, ti lidé, co o tom rozhodují podle mě nemají objektivní pohled na věc, každý rok jsou nominace téměř stejně, pokud se samozřejmě nejedná o nový seriál.
Blahupřeji k úspěchům s angličtinou, to jistě potěší :)

2 Kelly Kelly | Web | 24. december 2011 at 12:01 | React

Jejda, asi jsem ten komentář zapomněla odeslat :D tak tedy znova :D
Gratuluju k dokončení seminárky, jsi opravdu šikovná!
Pátá a šestá řada nezklamou ;) u šesté se možná budeš trochu(víc) vztekat jako my všichni ostatní BB fanoušci, ale to se spraví.
A taky gratuluju k úspěchům v doučování, jen tak dál, pěkně šiř lásku k angličtině :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.