All you did was show that anyone can change her life.

15. january 2012 at 16:28 | Adelle |  diary
Blogová krize vystřídala krize životní, po níž následovala ta školní. Pouhý pokus vysvětlit, proč je tady první článek nového roku teprve teď. Komu se ale omlouvat, že?

Stále nemůžu uvěřit, že tady máme rok 2012. Vzpomínám si, jak jsem v roce 2000 poprvé šla do školy. Kam se ten čas poděl?

Nemáte někdy pocit, že to, co děláte nemá žádný smysl? Že je na světě tolik věcí, které jsou mnohem více potřebné než nějaká hloupá škola? Já ano, skoro permanentně. A stejně tady sedím nad tou chemiií, abych zachránila nezachránitelné. So typical...

Člověk by řekl, že po dvou týdnech má dostatek zážitků, se kterými by se podělil. Místo toho tady ale plácám holé nesmysly.

Začala jsem trpět nespavostí. Nezáleží, jak moc jsem unavená, poslední dva týdny neusínám před třetí ráno a vstávám po páté, což má za následek kruhy pod očima, bolest hlavy a podrážděnost. Myslím, že jsem vyzkoušela už úplně všechno, ale nic nepomáhá. Nejhorší je ale ten pocit, se kterým si jdu lehnout. Protože vím, že stejně zase neusnu.

Proto se aspoň ten čas, který neprospím, snažím využít nějak smysluplně. Tudíž poslouchám hudbu, koukám na seriály, čtu, a když už není zbytí, tak se i učím. Snad to časem přinese i nějaké ovoce.

Byla jsem v kině na novém Shelockovi. Já ten film prostě miluju. Je to úžasně napsané, některé ty hlášky mě dostávaly do kolen (Pravda, většinou jsem byla jediná, která se v celém sále smála. Nahlas.), pak samozřejmě bezchybný Robert Downey Jr. a neméně úžasný Jude Law. Ti dva si vážně sedli, skvěle se doplňují. Skvělou roli měl také Stephen Fry, už jenom jeho přítomnost mě nadchla. (Ano, je to kvůli jeho perfektní roli v Bones.)

Mycroft Holmes: Good evening, Mrs Watson. I'm the other Holmes.
Mary Watson: You mean there's two of you? Marvelous.

Včera jsme s kamarádkou pořádaly filmovou noc. Koukaly jsme se na všechny díly Once Upon A Time. Kamarádka se seriálem teprve začínala, ale byla naprosto unešená. Stejně jako já, i když se jednalo o můj první re-watch. Zjistila jsem, že mám radši pár Mary Margaret a Davida než Sněhurky a prince Krasoně. Nevím, čím to je. Že bych vyžadovala nějaké to drama? Mimochodem, viděl někdo z vás nový díl? A jsem z postavy Rumpelstiltskina nadšená já nebo touto chorobu trpí i jiní?

Trpělivě čekám na nový díl Glee. Už hrozně dlouho. A všechny ty spoilery, videa, fotky a písničky mě pomalu ubíjí. Už jenom dva dny. Jenom dva.

Jej, to to zas dopadlo. Kdybych radši nepsala nic.
 


Poll

Neodkládej na zítřek to, co můžeš udělat pozítří.

Souhlasím.
Nesouhlasím.

Comments

1 Kelly Kelly | Web | 15. january 2012 at 20:23 | React

Snad brzy všechny krize zvládneš a zase bude fajn :)
Jop, v poslední době mi vše přijde takové nesmyslné, where's the point in doing this and that... nevím. Asi se tak projevuje nedostatek slunce.
Chuděro, nespavost je mrcha :( a zvlášť, když je člověk unavený jako kůň a nic mu nepomůže. Nevím, co bych ti poradila, u mě totiž zabírá jen totální vyčerpání, když nemůžu spát, což ti doporučovat nechci xD
Damn, Sherlocka film jsem ještě neviděla ani ten první, budu na tom muset zapracovat. Ale viděla jsem dnes první díl seriálu Sherlock od BBC a byla jsem taky nadšená :)
OUAT je boží seriál, i když teda mám radši Snow a Charminga, ale stejně tak chci MM a Davida dohromady :) Mimochodem jsem ten seriál ukázala kamarádce a podle smsek je taky dost nadšená :))
P.S. Taky se těším na Glee

2 Kelly Kelly | Web | 15. january 2012 at 20:27 | React

A ještě: parádní design :)

3 valleria valleria | Web | 16. january 2012 at 0:14 | React

Skvělý design :)
Čas letí, je to hrůza, nestačím se divit.
Já už smysl nacházím a to udělat vše nejlíp, jak jen je to možné, abych s klidným svědomím odmaturovala a pokračovala ve směru, kterém chci, ale jinak ano, některé věci mi přijdou naprosto zbytečné.
Mrzí mě ta tá nespavost, mě se to stává třeba jen dva dny za sebou nebo prostě pár, ale dlouhodobě ne, snad se z toho brzy dostaneš, třeba ti chybí nějaké vitamíny nebo tak něco, může to být klidně zdravotní problém, když se to nezlepší, měla bys to začít více řešit.
Já dělám všechno jen ne školu :D mám dojem, že čím víc bych se měla učit, tím míň to dělám.
OUAT si dám snad až dokoukám HIMYM a jsem dost zvědavá :)

4 Piper. Piper. | Web | 3. february 2012 at 21:27 | React

Tenhle pocit mám hodně často... že můj život nemá smysl... jen sedím sedm hodin ve škole, pak jdu domů a čučím do zdi... no dobře, ne tak úplně, ale nedělám nic, co by bylo světu prospěšné... chtěla bych dokázat tolik věcí a přitom příští rok maturuju a ani nevím, kam chci jít na vejšku. Vlastně jediný, co vim je, že bych se nejradši sebrala, někam odjela a dala si od školy aspoň na rok pauzu... Ráda bych se vrátila do roku 2000... poslední dobou na mě moc padá tíha dospělosti, ačkoliv mi 18 ještě nebylo. Připadám si pořád moc malá na to, abych činila taková rozhodnutí, před kterýma právě stojím a stát ještě budu... taková krize žití... řekla bych. A docela mě to ničí, abych byla upřímná... no snad to přejde, u obou;)
Každopádně nového Sherlocka už jsem taky viděla, naprosto perfektní:) byla jsem nadšená jak ze Stephena Frye tak z přítomnosti Noomi Rapace. Robert Downey Jr. a Jude Law jsou nepřekonatelní a hrozně se těším na další film, jestli bude, jakože si myslím, že bude:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.