Photogallery #21 [Nástěnka]

19. february 2012 at 17:40 | Adelle |  photogallery
Už od školkového věku jsem měla nástěnku. Nejdříve jsem si na ni pyšně dávala své umělecké výtvory, později tam přibyl první rozvrh hodin, první školní fotka a první vysvědčení s jednou krásnou jedničkou (psané ještě ručně!). O prázdninách jsem rozvrh vyměnila za fotky z první dovolené u moře a obrázek, který jsem namalovala své čerstvě narozené sestřičce. Potom přišla éra Holek a jejich fotky zaplnily každé volné místo. Jednou odpoledne jsem na ní našla slavnostní nápis 'Gratulujeme gymnazistko'. Když jsme potom za rok dostávali první fotku třídy na gymplu, okamžitě jsem ji vyměnila za tu z páté třídy. O prázdninách pak přišla velká rekontrukce pokojíčku a nová, větší nástěnka na sebe nenechala dlouho čekat. S ní přilétla také éra Hilary Duff and High School Musical, která během dvou let pomalu vyšuměla. A najednou jsem se stala středoškolačkou, která si pocit dospělosti musela znásobit pracovní nástěnkou se všemi povinnosti a úkoly. Ta mě ale dlouho nebavila, proto jsem se rozhodla udělat radikální skok. Posbírala jsem staré fotografie, vytiskla obrázky oblíbených míst, přidala několik pohledů. A dokonalá nástěnka byla na světě. I když pak přišla doba Glee, The Vampire Diaries, Bones a ostatních seriálů, nikdy jsem už neměla potřebu si ji nějak radikálně měnit. Až minulý víkend jsem na ni přidala jednu drobnost. Citát, který mě velice inspiruje stejně jako osobnost, která ho vyřkla.
A tak doufám, že mi nástěnka vydrží ještě dlouho. Doufám, že se mnou úspěšně přežije vysokoškolská studia, že se vzpamatuje z častého cestování, které mám v plánu. A až jednou budu mít svou vlastní rodinu a někde se usadím, snad budu v 'nástěnkování' pokračovat, ať už to bude kdekoli.

 


Comments

1 Piper.♥ Piper.♥ | Web | 21. february 2012 at 21:51 | React

Já jsem taky vždycky měla nástěnku... od nějaký doby jí ale neustále zaplňovaly akorát turistické známky, které sbírám... ty se ale přesunuly do krabic a já svou nástěnku upravila a zbylé dvě sundala... teď tam visí všechno možné:D fotky, lístky z divadel, věci, které pro mě hodně znamenají, ani se mi to tam nevejdE:d musím to trochu upravit:D ale tvoje nástěnka vypadá super:) líbí se mi:) já jsem takovej nástěnkovej typ a miluju fotky, furt tam něco přidávám nebo měním:D

2 valleria valleria | Web | 25. february 2012 at 18:57 | React

Máš tam krásné fotky, jak rodinné, tak i tu Paříž a citát samozřejmě :) Taky jsem měla různé éry své nástěnky, nyní je to taková směs všeho, která už tak nějak zůstává stále stejná, akorát ji vždy jednou za čas přeskládám. Nástěnky jsou důležité, je v nich kousek nás :)

3 Markéta Markéta | Web | 4. march 2012 at 9:14 | React

Skvěle napsané! Náštěnka vypadá úžasně! Kdysi jsem si taky vedla nástěnku, ale potom jsem dostala nad stůl poličku a nástěnku najednou nebylo kam dát :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.