June 2012

It's almost here.

28. june 2012 at 18:37 | Adelle |  diary
Už je to skoro tady a přesto se to zdá jako věčnost. Hlavně přihlédnu-li k seznamu věcí, které ještě musím udělat. Dojít si pro vysvědčení. Navštívit babičku. Absolvovat svou třetí jízdu. Nakoupit. Přeprat poslední věci. Vyžehlit si oblečení. Zabalit si batoh. Celý ho znovu vybalit, protože zapomenu na tyčky ke stanu. Připravit si toasty. Uklidit si na stole. Nastavit si budík na 4 hodiny ráno. Vstávat pozdě a nestíhat. Čekat na vlak.

A co pak? Pak si dáme Deli. Nejlépe před červeným kobercem u hotelu Thermal v Karlových Varech. Nebo ve frontě na lístky. Nebo před Puppem. Nebo při stavění stanu. Nebo při procházce na karlovarké promenádě. Ať už to bude kdekoliv, můžete si být jisti, že se budu tetelit blahem.

Victor Kiam Quotation #1

17. june 2012 at 12:06 | Adelle |  quotation
'Even if you fall on your face, you're still moving forward.'

Cry, Glee version

17. june 2012 at 11:41 | Adelle |  songs
Jendo z nejvíce srdcelámajících vystoupení jaké Glee kdy udělalo. A Lea je neuvěřitelná.

There were moments of gold.

16. june 2012 at 23:24 | Adelle |  diary
Dnes jsem strávila jedno z nejlepších odpolední vůbec. S kamarádkami jsme uspořádaly menší piknik a strávily celé odpoledne na sluníčku klábosením. To nejlepší na tom celém je ale fakt, že se nemusím učit. Ne že bych neměla na co, i když je už většina předmětů uzavřená, stále mě čeká několik písemek. Já jsem to ale všechno už vzdala. Už nemám sílu to dále hrotit a hlavně v tom nevidím žádný smysl. Takže tak.

Léto už je snad opravdu tady, ty poslední propršené týdny mi dělaly starosti. Snad ale to krásné počasí už vydrží. Za dva týdny o tomto čase se budu chystat na večerní promítání svého prvního filmu na festivalu v Karlových Varech. Už se nemůžu dočkat. Bude to skvělé, ještě lepší než loni, protože už budeme všechno znát, budeme vědět co a jak. Letos si taky chceme více projít město a jeho okolí. Tak snad vyjde počasí.

Úspěšně jsem před dvěma týdny začala autoškolu. Mám za sebou dvě hodiny teorie, ve středu na mě čeká trenažér a v pátek pravděpodobně taky první jízda. Děsím se toho, stále si sebe nedokážu představit za volantem. Vždyť ani nevím, jak se to všechno ovládá. Ach bože, to zas bude ostuda. Ale těším se, což je ta pozitivní věc.

Tak nějak mám bez těch svých pravidelných seriálů dlouhou chvíli. Njevíce mi samozřejmě chybí Glee, náladu si ale spravuju aspoň těma písničkama. Nejhorší ale je, když projíždím tumblr a vidím všechny ty animace z Game Of Thrones, Revenge, Once Upon A Time, a jediná věc, která mi zbývá, je vzdychání. Ach.

Když nevzdychám, tak se koukám na první řadu How I Met You Mother. Zatím mě to velice baví, do srdcovky ale ještě nějaký kousek chybí. Tento týden jsem taky viděla dva straší filmy. První Something Borrowed s Ginnifer Goodwin a Kate Hudson je z roku 2010. Byl natočen podle stejnojmenné knihy, kterou jsem přečetla tři měsíce zpátky. Druhý Life As We Know It s Katherine Heigl a Joshem Duhamelem. V obou případech to byla trefa do černého, moc dobře jsem se bavila.

Měla bych číst povinnou četbu k maturitě, ale nějak se mi do té poeize nechce, takže to odkládám na dobu neurčitou. Místo toho mi teď volné chvíle vyplňuje Nicholas Sparks v angličtině. Zvolila jsem knihu The Last Song, jsem v polovině a blahem se zatím jen tetelím. Krásný příběh, krásně napsáno. Miluju Nicholase Sparkse.

Chci prázdniny, ale nechci to, co přijde potom. Co takhle dva roky prázdnin?

Photogallery #26 [When scripted love goes off screen.]

16. june 2012 at 20:12 | Adelle |  photogallery
Jsem velkým fanouškem takových těch hvězdných párů, kteří se do sebe zamilovali díky natáčení společného filmu či seriálu. Dokazuje to totiž, že láska hory přenáší. A právě těmto zamilovaným dvojcím je věnován tento článek.

Channing Tatum and Jenna Dewan, Step Up

Photogallery #25 [Two for one deal]

3. june 2012 at 19:50 | Adelle |  photogallery
"Every single day, when she's not around, I think, 'My life will get better soon'." - Cory Monteith
"Cory is amazing and I love working with him. He's great and he makes me laugh." - Lea MicheleLes Miserables (trailer)

3. june 2012 at 15:24 | Adelle |  movies, serials
Les Miserables. Tom Hooper. Hugh Jackman. Russell Crowe. Anne Hathaway. Amanda Seyfried. Helena Bonham Carter. Musical. Dead.

Revenge

3. june 2012 at 15:15 | Adelle |  movies, serials
Jak už to touto dobou bývá, velká finále všech mých seriálu už byla odvysílaná a já se neměla na co koukat. (Což je samozřejmě naprosto přehnaně řečeno.) A tak jsem sáhla po prvním seriálu na mém dlouhém seznamu, stáhla všechny epizody a začala koukat. Trvalo mi to pravděpodobně dvě tři epizody, než jsem se zamilovala a pak vše nabralo takové obrátky, že jsem jen v údivu valila oči. A o jakém seriálu že to mluvím? Revenge.

Jedná se o americké drama z prostředí zbohatlíků, kteří skrývají temná tajemství a pro jejich udržení jsou ochotni udělat naprosto vše. Hlavní postava Emily se zpočátku zdá být chladná, postupem času si ji ale zamilujete, i když se prakticky jedná o hlavní zápornou postavu. Pravděpodobně k tomu přispívá fakt, že je nám pomocí flashbacků ukázáno, čím vším si musela projít. Jako v téměř každém seriálu zde nechybí ani milostný trojúhelník mezi Emily, jejím starým přítelem z dětství Jackem a Danielem, který je synem Emilina hlavního nepřítele.


Emily Thorne se zdá být dokonalou dívkou ve všech ohledech. Je mladá, krásná, přátelská a jeji konto zdobí mnohonulová částka. Nic ale není tak, jak se na první pohled zdá. Emily totiž provází temná minulost - její otec byl odsouzen smetánkou v Hamtons za zločin, který nikdy nespáchal, čímž zničili život jak jemu, tak i jí. Nyní se Emily vrací s novou totožností a jediným plánem - pomstou.

Určitě vám tento seriál doporučuju. Je plný peněz, intrik, nenávisti ale i lásky a přátelství. A jakmile mu jednou podlehnete, není cesty zpět.