Revenge

3. june 2012 at 15:15 | Adelle |  movies, serials
Jak už to touto dobou bývá, velká finále všech mých seriálu už byla odvysílaná a já se neměla na co koukat. (Což je samozřejmě naprosto přehnaně řečeno.) A tak jsem sáhla po prvním seriálu na mém dlouhém seznamu, stáhla všechny epizody a začala koukat. Trvalo mi to pravděpodobně dvě tři epizody, než jsem se zamilovala a pak vše nabralo takové obrátky, že jsem jen v údivu valila oči. A o jakém seriálu že to mluvím? Revenge.

Jedná se o americké drama z prostředí zbohatlíků, kteří skrývají temná tajemství a pro jejich udržení jsou ochotni udělat naprosto vše. Hlavní postava Emily se zpočátku zdá být chladná, postupem času si ji ale zamilujete, i když se prakticky jedná o hlavní zápornou postavu. Pravděpodobně k tomu přispívá fakt, že je nám pomocí flashbacků ukázáno, čím vším si musela projít. Jako v téměř každém seriálu zde nechybí ani milostný trojúhelník mezi Emily, jejím starým přítelem z dětství Jackem a Danielem, který je synem Emilina hlavního nepřítele.


Emily Thorne se zdá být dokonalou dívkou ve všech ohledech. Je mladá, krásná, přátelská a jeji konto zdobí mnohonulová částka. Nic ale není tak, jak se na první pohled zdá. Emily totiž provází temná minulost - její otec byl odsouzen smetánkou v Hamtons za zločin, který nikdy nespáchal, čímž zničili život jak jemu, tak i jí. Nyní se Emily vrací s novou totožností a jediným plánem - pomstou.

Určitě vám tento seriál doporučuju. Je plný peněz, intrik, nenávisti ale i lásky a přátelství. A jakmile mu jednou podlehnete, není cesty zpět.


 


Comments

1 valleria valleria | Web | 3. june 2012 at 19:37 | React

No, píšeš o tom velmi hezky, ještě to zvážím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.