There were moments of gold.

16. june 2012 at 23:24 | Adelle |  diary
Dnes jsem strávila jedno z nejlepších odpolední vůbec. S kamarádkami jsme uspořádaly menší piknik a strávily celé odpoledne na sluníčku klábosením. To nejlepší na tom celém je ale fakt, že se nemusím učit. Ne že bych neměla na co, i když je už většina předmětů uzavřená, stále mě čeká několik písemek. Já jsem to ale všechno už vzdala. Už nemám sílu to dále hrotit a hlavně v tom nevidím žádný smysl. Takže tak.

Léto už je snad opravdu tady, ty poslední propršené týdny mi dělaly starosti. Snad ale to krásné počasí už vydrží. Za dva týdny o tomto čase se budu chystat na večerní promítání svého prvního filmu na festivalu v Karlových Varech. Už se nemůžu dočkat. Bude to skvělé, ještě lepší než loni, protože už budeme všechno znát, budeme vědět co a jak. Letos si taky chceme více projít město a jeho okolí. Tak snad vyjde počasí.

Úspěšně jsem před dvěma týdny začala autoškolu. Mám za sebou dvě hodiny teorie, ve středu na mě čeká trenažér a v pátek pravděpodobně taky první jízda. Děsím se toho, stále si sebe nedokážu představit za volantem. Vždyť ani nevím, jak se to všechno ovládá. Ach bože, to zas bude ostuda. Ale těším se, což je ta pozitivní věc.

Tak nějak mám bez těch svých pravidelných seriálů dlouhou chvíli. Njevíce mi samozřejmě chybí Glee, náladu si ale spravuju aspoň těma písničkama. Nejhorší ale je, když projíždím tumblr a vidím všechny ty animace z Game Of Thrones, Revenge, Once Upon A Time, a jediná věc, která mi zbývá, je vzdychání. Ach.

Když nevzdychám, tak se koukám na první řadu How I Met You Mother. Zatím mě to velice baví, do srdcovky ale ještě nějaký kousek chybí. Tento týden jsem taky viděla dva straší filmy. První Something Borrowed s Ginnifer Goodwin a Kate Hudson je z roku 2010. Byl natočen podle stejnojmenné knihy, kterou jsem přečetla tři měsíce zpátky. Druhý Life As We Know It s Katherine Heigl a Joshem Duhamelem. V obou případech to byla trefa do černého, moc dobře jsem se bavila.

Měla bych číst povinnou četbu k maturitě, ale nějak se mi do té poeize nechce, takže to odkládám na dobu neurčitou. Místo toho mi teď volné chvíle vyplňuje Nicholas Sparks v angličtině. Zvolila jsem knihu The Last Song, jsem v polovině a blahem se zatím jen tetelím. Krásný příběh, krásně napsáno. Miluju Nicholase Sparkse.

Chci prázdniny, ale nechci to, co přijde potom. Co takhle dva roky prázdnin?
 


Comments

1 valleria valleria | Web | 17. june 2012 at 12:47 | React

To já včerejšek taky strávila venku, ale moc jsem se nebavila :D Ale jsem ráda, že ty ano. Ještě nějaké písemky? Vždyť už je zítr a 18., co ještě můžou chtít? Ale tohle je správný příštup :) opět ti závidím ten festival :D
Mě s tím před maturitou neustále někdo stresoval, že kdy autoškolu a tak a tak a já jim neustále říkala, ať mi před maturitou dopřejí chvilku klidu a teď, když mám po, nikdo neřekne ani slovo... No přeji ti hodně štěstí, to zvládneš!
Prázdniny jsou už za rohem, neboj, on ani ten čtvrťák nebude tak hrozný :) Můžu se jen zeptat, krom čj a aj předpokládám, jaké jiné předměty si zvolíš? Tedy, vy si budete volit ne? Nemáte nic povinného?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.