Present is a little unsatisfying because life is unsatisfying.

12. august 2012 at 20:51 | Adelle |  diary
Půlka sprna pryč. Tři čtvrtiny prázdnin za námi.

Posledních pár týdnů mého života by se dalo popsat několika slovy - káva, čaj, pohledy, dopisy, How I Met Your Mother, Sherlock, Hra o trůny, narozeniny, málo spánku, testy z autoškoly, jízdy a dvě ukřičené děti.

Káva. Ráno bez ní neodejdu z domu. Čaj. Večer bez něj nejdu do postele. End of the story.

Pohledy. Odjakživa miluju jejich dostávání. Kdykoliv známí/přátelé někam jedou, řeknu si o pohled. Nic nezpříjemní den tak moc, jako obyčejný pohled. Díky Blance jsem teď taky narazila na skvělou stránku postcrossing.com, kde se můžete bezplatně zaregistrovat a posílat pohledy na vygenerované adresy. Později taky začnou chodit vám.

Dopisy. Není nad ručně psaný dopis. Jeho kouzlo nepředčí ani maily, ani smsky. Opět díky Blance jsem si našla tři slečny z amerického kontinentu a začínáme si dopisovat. Mám čtyři slova. I freaking love it.

How I Met Your Mother. Jsem stále velmi pozadu. Ale miluju to. Už chci Barneyho s Robin a velmi se těším na Jennifer Morrison. To ale ještě chvíli potrvá.

Sherlock. Proč jsem se na to nepodívala dřív? Je to skvělé, brilantní, úžasné, báječné. Miluju Benedicta Cumberbatche jako Sherlocka a Martina Freemana jako Watsona. Nejvíce ale miluju to, co se děje mezi nima. A taky ty příběhy. Poutavé, dobrodružné, akční, vtipné. A ty lokace, centrum Londýna. Oh, how I miss you.

Hra o trůny. Čtu první díl knižní série. Stejně skvělé jako seriál, stejně záživné jako seriál, mnohem podrobnější než seriál. Akorát velikost není na každodení nošení v tašce. Bohužel.

Narozeniny. Ty svoje jsem oslavila. Osmnácté. Bum. Změnu nevidím, občanku mi v obchodě nekontrolovali ani předtím, právně odpovědná jsem od patnácti a volit půjdu pouze v případě, nebude-li se mi ze všech kandidátů zvedat žaludek. Jediný pozitivní fakt spočívá v řízení auta, které mě baví. Budu-li ho moci prozovozat i po zkouškách, se teprve uvidí. Zatím si ale nejsem tak jistá.

Ukřičené děti. Před tatínkem andílci s úsměvem na tváři, po zabouchnutí dvěří čerti utržení ze řetězu. Někdy jsou ale roztomilé. Světlé chvilky, kdy mi třeba mladší tříletá usne na rukou nebo mi starší šestiletá dá pusu na rozloučenou, vyvažují jejich zlobivost a navracejí ztracené nervy. Navíc mě to baví a zkušenosti využiju i v budoucnosti. Snad.

Plácám holé nesmysly. Snažím se ale zabavit a zůstat při smyslech, když se kolem mě točí všechny spoilery, novinky o natáčení a fotky z mých seriálů. Už aby byla ta škola. Yes, I said it.
Adelle
 


Comments

1 valleria valleria | Web | 13. august 2012 at 12:40 | React

To s těmi pohlednicemi mi přijde velmi zajímavé, kdybych do toho ale šla, bála bych se, že nebudu vědět, co odepsat, because I suck.
Nevím, jak daleko jsi, ale mě v prvních sériích nenapadl pár Barney/Robin. Tys to ale možná vědět dopředu, že? Tak to očekáváš...
Potřebuju, aby lidi přestali mluvit o Games Of Thrones, protože začínám mít pěknou depresi, že jsem opravdu divná na maximum :D To se nenajde nikdo, komu se to nelíbí? :D

2 Patty Patty | Web | 23. august 2012 at 11:29 | React

Ten článek sepiš, ráda si ho přečtu :) Co se Glee týká, těch hvězdiček si tam moc nevšímej, to jsem strhla jen co se děje týká, jinak na něm taky docela dobře ujíždím :-D Jen jsem sama zvědavá na 4.sérii, už to nebude ono, když polovina Glee odmaturovala, ale jsem zvědavá na nové postavy a hlavně na Rachel v New Yorku a taky Kurta.

Kafe...právě ho piju :-D Jsem závislá na kávě a jsem na to hrdá :-D Na knihách Game of Thrones mi vadí to samé, co tobě. Nedají se nosit v tašce. Je škoda, že je jedna kniha pomalu těžší než všechno mé učení, protože jinak bych ji nosila všude sebou. A jeden díl rozdělený do dvou knih se nevyplatí kupovat.

[1]: divná nejsi, holt to prostě není seriál pro všechny :-D

3 Sue Sue | Web | 26. august 2012 at 20:16 | React

o těch pohlednicích jsem slyšela, jen nevím, jestli se do toho pustit..s dnešními cenami...:D ani nevím, jak přesně to funguje...jen pár známých na na to vrhlo a zdáli se šťastní :)
téda, dopisy...teď jsem s kamarádkou vytáhla obrovskou tašku plnou papírků a papírů, které jsme popsaly za 4 středoškolské roky...vážně něco ;D ale dopisům jako takovým, to se jim nevyrovná...
jinak opožděně gratuluji k osmnáctce ;) užij si ji víc než já..uteklo to jako voda :D

4 Petra Petra | Web | 27. august 2012 at 16:29 | React

Jsem  stejný závislák na kávě jako ty :) Den bez této lahodné tekutiny si nedokážu představit.
Ať ti dopadne autoškola dobře, moc dobře vím, jaké to jsou nervy :) Sama jsem si vybrala, že chci na zkoušce řídit jako první ze všech a dodnes toho nelituji, komisař je po ránu ještě celkem fajn :)
A hodně štěstí ve 4. ročníku! ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.